Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vähän pyöreämpiä naisia

Löytyisikö vähän pyöreämpi naista jota tekisi mieli seksiä minä haluaisin panna teitä ja leipoa teidän ihania rintoja ottakaa yhteyttä niin voidaan sopia koska voitaisiin tavata
18523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Niin onko teitä mies joka rakastaa pyöreyttä. Varsinaissuomi.

Äänestä
  • Minä olen Varsinais-Suomesta ja rakastan pyöreitä naisia jos sinua kiinnostaa niin ota yhteyttä niin voidaan sopia paremmin.

    Äänestä

Kiinostaako tutustua 41v mieheen paremmin? Olen Salosta 185cm 115kg ja hiukset ovat yleensä ajeltu pois

Äänestä
  • Oletko pyöreä nainen?

    Äänestä

Hei. Täällä olisi pyöreyttä tarjolla ..sopivissa mitoissa

Äänestä
  • Mis päin?

    Äänestä

Minulla on upeat rinnat f kuppi ja sopivasti pyöreyttä ..tatoidin juuri nyt ...makaan yksin sängyssä ja haluttaisi

Äänestä
  • Tule käymään Salossa niin voidaan hoitaa homma

    Äänestä

Täällä ois isot tissit ja perse. Käykää kunnolla kimppuun te karjut vaikka porukalla. N40v 02a

Äänestä
  • Miten suhun saa yhteyttä?

    Äänestä

  • Miten saa yhteyttä sinun tulisitko Salossa käymässä.

    Äänestä

  • Moikka.Olen 02a saisinko hieroa tissejäsi katsella muhkeaa perääsi nuolla kaikea muuta kivaa.Oon 57v siisti mies.

    Äänestä

  • Saisko antaa pikkusen suulla nautintoa neidolle? Olen 48v mies 02-alue.

    Äänestä

Keski-uusimaa löytyy! N33

Äänestä
  • Miten suhun saisi yhteyttä? M33

    Äänestä

Tutustuin yhtee hoitsuun laivalla, kaunis kasvoilta vähän ylipainoinen sopivasti. Itsellä kumppani langan laiha himo kuntoilija. Tansimme illan aikana paljon yhdessä hoitsun kaa, molemmat tunsimme väreilyä toisistamme. Päädyimme mun hyttiin, riisuin hänet hitaasti pääly vaatteista. Haukoin henkeä mitkä muodot, eritoten kunnon rinnat, hoitsu aivan kiimassa repi housuni hoki nussi mut. Pehmeys jota arvostan naisessa, miten kaunis pillu pääsin imee ja leikkii kielelläni. Orgasmin sai muutamassa minuutissa, kaluni upotin tähän herkkuun miten tiukka ja kimmoisa vako. Nussittiin parituntia kuin eläimet, satamassa vaihdettiin yhteystiedot tapaamme nykyään parikertaa kuussa. M 34v

Äänestä
  • Teki varmaan kutaa.

    Äänestä

  • Ai että, pitänee lähteä laivalle..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Löytyisikö vähän pyöreämpi naista jota tekisi mieli seksiä minä haluaisin panna teitä ja leipoa teidän ihania rintoja ottakaa yhteyttä niin voidaan sopia koska voitaisiin tavata

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu