Onko Mestari kokonaan luopunut

Eelis Keeliksen ja Luipakan juomisesta?

Saako jotain muuta merkkiä sponsorisopimuksella?
8406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nyt on ollu kova rapula kun oksentei ja mitä kaikkee. Pönttö tuntuu usein illatsuissa olevan sekaisin. Psyykelääkkeitä ja rauhottavia ei pitäs käyttää alkoholin kanssa.

Äänestä
  • Saahan niillä lääkkeillä ja luipakoilla päänsä sekaisin.

    Äänestä

Karvilan Kusta?

Äänestä

Mestari odottaa kesä-iltoja.

Äänestä

Parhaat videoidikset syntyy kun vetää kunnon lärvit ja pönttö on sekaisin! Naamanvääntelykin sujuu rennoin poskilihaksin kun nautti hieman doupinkia.

Äänestä

Jep,lompakko kiittää.

Äänestä
  • Sinunko lompakko?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eelis Keeliksen ja Luipakan juomisesta?

Saako jotain muuta merkkiä sponsorisopimuksella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu