Taksilla Lärvituoppiin kohta

Anonyymi-ap

Renki täsä hoi! Oliko Kapitalistiriistäjä paikalla? Katsos ku täsä on semmonen homma ny että sun melko uus vetäjä, Scania R144 teki lopullisen tenän nyt. Lisäsin aamulla sen normi 12 litraa öljyä moottoriin, mutta nyt kone huohottaa niin ettei eteensä nää ja kannenkin välistä tulee mönjää. Soitin Scan-autolle, lupasivat ottaa heti työnalle mutta kuultuaan kenen auto niin löivät luurin kii.
Tilaakko mulle taksin tänne niin pääsen kotio pääsiäisen viettoon keskikaljakuppila Lärvituoppiin. Ja hei, hommaa samalla uus renki, mä en näitä romuja enää aja!

6

309

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Renki ajaa ku käsketään!

    • Anonyymi

      Kuules renkipoika! Sinä ajat ajua kun käsketään! Turha kuvitellakaan muuta. Korjaat kaanian itse, ei voi olla liian vaikeaa.
      Sitten asiaan: Minulla on kahdeksan miljoonan markan omaisuus. on iso kivitalo, huviloita ym jne. Renki, hamppi ja turhapuro viettää lomansa kaljaravintola Lärvituopissa, minä Marbellassa.

      • Anonyymi

        Mahtavaa lukea vauraan ja ansioituneen kuljetusparoonin tekstiä! Omaisuutta, kiinteistöjä, mersuja ym, kaikkea on!


    • Anonyymi

      LERVOA PIDETTIIN KU PIISPAA PAPPILASSA PEIJOLAN SEOLLA. PAJATSO ANTOI, PAARITYTTÖ ANTOI JA LERVO SAI TUHDIT HÖYRYMAKKARAT SYÖDÄKSEEN. MYÖS RAHTIVESSAN POSLIININ LERVO KÄVI "OPETTAMASSA TAVOILLE" ELI RYKÄISI DELIRIUM KRAPULAPASKAT KUUDEN BOFOORTTIN PAINEELLA PÖNTTÖÖN, NOKKAMALLIN SISU POLAR KÄYDÄ HÖRSKI PEIJOLAN PAARIN TAKANA PIILOSSA ETTEI VOUTI VIE.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        ON AIVAN UPEA JA YLI MAHTAVA IHANA LERVON ASIA RYHMÄ TUO!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      235
      14914
    2. Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.

      Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m
      Joensuu
      21
      2267
    3. Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa

      Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?
      Ikävä
      40
      1892
    4. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      177
      1375
    5. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      98
      1281
    6. Varmaan koet, ettet ole tehnyt mitään väärää

      Mutta olet sinä tehnyt.
      Ikävä
      28
      1179
    7. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      122
      938
    8. Huomioon ottaminen

      Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin
      Ikävä
      30
      912
    9. Sinkkusiskoni pliis kertokaa

      Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex
      Sinkut
      81
      754
    10. Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit

      Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t
      Ikävä
      80
      718
    Aihe