Valokuvausta

Onko tietoa, ketä voisi kysyä valokuvaamaan hautajaisiin Haapavedellä? Harrastelijakuvaajakin kävisi.
6567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyselepä näistä:

HL Design
Seppo Aho
Utumedia

Äänestä

Seppo Aho oli meidän äidin hautajaisissa kuvaamassa. Suosittelen

Äänestä
  • Miten tavoittaa?

    Äänestä

Hannulan Timo

Äänestä

Mari Heikkilä

Äänestä

Foto magister pulkkilassa sieltä kannattaa kysellä,tekee kaikenlaisia kuvauksia

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko tietoa, ketä voisi kysyä valokuvaamaan hautajaisiin Haapavedellä? Harrastelijakuvaajakin kävisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu