minä ihannoin Schumia koska hänen vahva toispuolinen leukansa on takuuvarma merkki hänen yliluonnollisista kyvyistään suihinottajana. Jos toinen puoli leuasta on noinkin pitkä toiseen verrattuna niin sinne poskeen vetäminen on aivan jotain muuta kuin naisten pienenpienet suut. Tämä yhdistettynä tulenpunaiseen väriin saa kankeni kovenemaan pelkästä ajatuksesta. Turha siinä on muiden tallien ja kuljettajien inistä Ferrarin-Schumin poskeenottokyvyistä!
Todellisuudessa
Tifosi
10224
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kyllä täällä on sitten lapsellisia ihmisiä.. Ei tarvitse olla mikään hirveä järjen jättiläinen keksiäkseen alkaa kirjoittaa paskaa samalla nimimerkillä. Kyllä tollaset pikkupaskiaiset sais pistää riviin seinän viereen ja ampuu samantien.. Huumoria pitää tietysti olla, mut toi aikaisempi kommentti oli taas niin mauton ja heikko esitys, ettei tollasia mulkeroita viitti kattoo... Yleensä tollasen paskan jauhajat on alle murkkuiän olevia impotentteja nappuloita.. Se nyt on nähty kun alle kymmen vuotiaat huutelee jotain homoja isommilleen. Todellisuudessa sellasilta räkänokilta saisi hakata nenän aivoihin.
Lopeta heti minun matkiminen! Kyllä kaikki tunnistavat kumpi meistä on oikea Tifosi ja kumpi feikki!! LOPETA HETI SINÄ KURJA FEIKKI!!
Jos täs joku on feikki, ni sä.. Eihän noin lapsellist juttuu tule muuta ku sun kaltasilta pikkupojilta.
En mä mitää ole sua feikannut teini. Ota tarroja ja jätä hakemus kesäleirille tai haista schumacherin haalarit, se on HONDA joka maailmaa pyörittää!
Epätoivoista parjaamistani. Ihan turhaan! Ei kukaan ota sua vakavasti, sori poitsu...
Ei suakaan kukaan vakavasti ota.. Olet sellanen läskipunkero jonka kuka tahansa tinttaa yhdellä suoralla ketoon. Et parempi ku olet ihan hiljaa ku et mistään mitään ymmärrä. Pikkupoikana vaan täällä jotain iniset ku äitis ei anna sulle tissiä.
Ime sinä vaan äitis munaa tai soita mulle.
LOPETA HETI!!!
Onko tuo totta?? Oijoi, jätän heti Hondan ja alan kirjoittamaan Schumilleni kirjeitä, ehkäpä hän huomaa minut ja sitten...*paratiisi*
Jos sä kuule jättäisit vaan yksinkertasesti tän palstan rauhaan.. Ketään ei kiinnosta sun Honda paskan jauhamises! Honda on paska ykkösis, Honda tekee paskoja henkilöautoja, eli Honda on paska.. Ala kirjottaa vaikka Nissanista, sekin on parempi ku Honda. Honda on Japanin suurin häpeä, sanokaa mitä sanotte.