Taisi olla yllätys

Anonyymi-ap

kun kerroin mitä sattuu siihen liittyen, etten haluaisi seksiä! Olen halunnut sitä enemmän ja vähemmän siitä lähtien, kun ihastuin ensimmäiseen lyhyeen tummatukkaiseen mieheen muutama vuosi sitten. Bussissa on ihana katsella juuri niitä tummatukkaisia miehiä, samoin kuin sarjoissakin! Vielä muutama vuosi sitten olisin voinut auttaa tiettyä nuorempaa miestä. Kun halut tulivat takaisin, nyt on minun vuoro saada nauttia intiimistä läheisyydestä, koska halut ovat kovat! Kenelläkään ei ole oikeutta estää minua löytämästä uutta parisuhde kumppania ja saada nauttia sellaisesta elämästä mitä minä tarvitsen ja haluan juuri nyt! Sellaista omannäköistä elämää minulla oli viimeksi yli kaksikymmentä vuotta sitten! Eikä kenelläkään saa olla siihen mitään sanomista!Sellaista oikeutta ei ole kenelläkään!

2

176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Osaan minäkin olla kiero jos tarve sitä vaatii! Ja on hyvä osata puolustaa sitä mikä itselle on tärkeää, vai mitä? Mutta pakottamalla ei voi koskaan saada hyvää lopputulosta. Rääkkäsitte vuosien ajan monin tavoin! Ettekä osaa edes hävetä yhtään! Kaikki olisi voinut toisin, jos olisin saanut jo vuosia sitten vakituisen osa-aikaisen työpaikan, mutta sitäkään ette minulle suoneet, joten täysin mahdoton ajatus enää se että voisin auttaa henkilöä, joka itse omalla toiminnallaan pilasi kaiken ja minunkin elämäni! Sitten voitaisiin olla ystävii, jos saisin silta munaakin.. Mutta sehän ei ole koskaan mahdollista, minkä olen tiennyt jo kahdeksan vuotta sitten!

      • Anonyymi

        sulta


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      95
      3839
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      47
      3215
    3. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      100
      2827
    4. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      136
      2510
    5. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      57
      2460
    6. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2398
    7. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      117
      2387
    8. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      21
      2334
    9. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      23
      2326
    10. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      64
      2090
    Aihe