Joskus ollut pskempikin olo, en vaan ihan heti muista milloin 😐
Fiilis nyt
11
212
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä se menee ohi.
- Anonyymi
Jos ei muuta niin aurinko paistaa...
- Anonyymi
Palstasedän eli aloittajan elämäänkö paistelee arska? Ei kai kukaan antaisi roskaväelle tällaista iloa vaikka olisi slandeerauskampanjaa sun muuta flying monkieden rinnan takomista?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palstasedän eli aloittajan elämäänkö paistelee arska? Ei kai kukaan antaisi roskaväelle tällaista iloa vaikka olisi slandeerauskampanjaa sun muuta flying monkieden rinnan takomista?
Ugh ugh sankarillista
- Anonyymi
Kyllä...risukasaankin
- Anonyymi
En oikein osaa tuntea pahaaoloa ellen ole sitä itse juomalla aiheuttanu useimmiten mitä olen tuntenu on viha sitä on taas ollu pakko opetella hillitsemään kun suomen laki niiltä osin rajoittaa aika paljon yllätävän helposti saattaa huonolla tuurilla ihan pahoinpitelystäkin saada murha tuomion jos teko on riittävän raaka ja julma
- Anonyymi
Sama täällä. En halua rakastua enää ikinä, jos tästä työmaasta selviän.
- Anonyymi
Sama homma.
T. S
- Anonyymi
Millon erittäin paska olo
Kun tiedän et yks tykkää paljonkin
Ja mun kiinnostus kuoli lähes täysin kun olikin lyhyt mies. Mua on ahdistanut viikkotolkulla tämä
En haluasi päivääkään jatkaa tätä enää.
Vaan kulkea toisaalle - Anonyymi
Mulla on vaan jotenkin väsynyt ja hämmentynyt olo. En vaan osaa päättää mitä ajatella ja mihin mun ajatukset kuuluu ja mihin järjestykseen ja sitten on vielä se sydän.
- Anonyymi
Täällä päivät on lannanluontia, totu siihen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006394
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303833törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283200Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701726- 331398
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46969Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11956Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11890- 42869