Aina tuntuu niin oikealta vaikka tämä aika kivistä on ollut. Ihastuttava luonne mistä pidän niin paljon. Sitä on helppo rakastaa.
Kyllä hän vain
Anonyymi-ap
11628
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
🫂🙂
Ketä lie tarkoittanet jos on joku josta mä olen joskus ollu kiinnostunu ni koitappa suututtaa muista vaan katsoa että on pitkä suora ja sulla on nopiat jalat että kerkiät juosta karkuun jos haluat tietää millanen on todella mä kun olen siitä kiva että osaan järkätä heillekin pitkän rivin ottajia sen mukaan mistä he ottajissa ovat kiinnostuneet ni ei tarvitse kokea ettäkö tarttis tyytyä muhun kun ei ollu parempaakaan tarjolla pystyn siihen myös koko parisuhteenkin ajan tarvittaessa ni ei tarvi edes tyytyä olemaan mun kanssa vaihtaa lennosta koska haluaa syitä miksi en ole muuttamassa yhteen ennen kun mulla on rahat ostaa omatalo pihalla jossa voin autoja laitella viimeistään sillon kun parisuhde ei toimi olen senkin keskustelun käyny poikana äidin kanssa autoja on kiva laittaa vaikka se vituttaakin niitä on helpompi korjata kun toisten rikkomia naisia
Onko sellaisia naisia jotka eivät olisi jo jonkun toisen rikkomia? Kovin ritarilliselta ei asenteesi vaikuta tai myötätuntoiselta sellaisia kohtaan jotka ehkä eniten sitä rakkautta, turvaa ja turvallista suhdetta kaipaisi.
Autat heitä korjaamaan itsensä ni seuraavaksi pettävät kun et joko antanu tai pystyny antamaan tai tarjoamaan jotain enemmän mun puolesta pitäkää hyvänänne sellaiset naiset jaks enään edes vaivautua yrittään menee tähän ikään jo turhan monta vuotta hukkaan muualta sitä tehdessä turhaan
Samoin ajattelen hänestä naisesta.
Oletko saanut hänet suuttumaan että varmasti tiedät millainen hän on luonteeltaan jotta voit varmuudella sanoa hänen olevan ihastuttava luonteeltaan narsisti paljastaa todellisen luonteensa vasta sitten kun voi olla varma ettei toinen lähde siksi se on off leikki narsistisen luonteen omaavan kanssa yleensä poikkeuksetta niin ne varmistuvat siitä kuinka helposti toinen parisuhteesta lähtee ja oppivat jossain kohti vetämään rajan minkä yli eivät itse astu
Niin kuin jonkin mielestähän mitään kaunista ei maailmassa ole. Kaikki paljastuu aina jonkun mielestä lopulta joko likaiseksi tai itsekkääksi.
Onneksi elämä ei ole kaikille yhtä mustavalkoista.
Anteeksi vaan kirjoituksesta tulee mieleen, et oikein kaivamalla haet toisesta niitä huonoja puolia ja ehkä asetat "ansoja" jos vaikka niihin astuisi. Elämässä on ihan hirveän tärkeätä asenne. Jos suhtautuu jo alussa negatiivisesti johonkin asiaan, todennäköisesti se negatiivisuus toteutuu jossain muodossa, koska tavallaan itsekin ohjaa sitä sinne negatiiviseen suuntaan. Sensijaan positiivisesti suhtautumalla voi saada toisenkin toimimaan positiivisemmin. Tämä koskee elämän ihan jokaista tilannetta ja elämän vaihetta.
Se on hienoa sillä joillakin on tapana koittaa vääristää kateudesta ja ilkeydestä toisten luonteita.
No kun ei just yhtään tunnu oikealta
Ootteko jo jutelleet tai jotain vai etäällä nähty? m-n? Missä ?