Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko kukaan ollut sukulaisen kanssa?

Vähän tyhmä kys. Minusta tämä on outoa ja ei tod kiihota. Itse ei ikinä olis, mutta kertokaas kuka on ollut oman sukulaisen/sukulaisten kanssa sukupuoliyhteydessä?
Mitä sukua hän/he oli?
54000
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen aina ollut asiallinen tänne kirjoittamissani vastauksissani mutta tähän on ihan PAKKO heittää kommentti jota kysyjä ei varmaankaan tarkoita kysymyksessään.

Olen ollut lapseni äidin kanssa sukupuoliyhteydessä.
Eli mitä sukua sen nyt sitten onkaan. Tai paremminkin voi sanoa olikaan koska on tätä nykyään hän on jo ex vaimo.

Äänestä
  • Sehän on sukustrutsausta, vai miksi tuollaista sanotaankaan :D

    Ajattelin jotain samankaltaista vastausta, veit sanat suustani ;)Ei tuollaiseen kysymykseen voi muuta vastata.

    (kohta joku tulee haukkumaan hölmöksi ja kertomaan että strutsi on muuten lintu...)


    T

    Äänestä

  • Kysymykseni tarkoitti kyllä, että onko joku todella ollut verisukulaisen kanssa ja syy miksi kysyin tästä oli se, että näillä palstoilla lukee sellaisia tarinoita ja minusta se on sairasta. Tahdoin tietää, että onko ihmismieli todella niin sairas..

    Äänestä

  • Jep, jep kirjoitti:

    Kysymykseni tarkoitti kyllä, että onko joku todella ollut verisukulaisen kanssa ja syy miksi kysyin tästä oli se, että näillä palstoilla lukee sellaisia tarinoita ja minusta se on sairasta. Tahdoin tietää, että onko ihmismieli todella niin sairas..

    Taidat olla itse mieleltäsi varsin sairas kun luulet saavasi tuollaisella asenteella kysymykseesi yhtään vastausta.

    Äänestä

  • Jep, jep kirjoitti:

    Kysymykseni tarkoitti kyllä, että onko joku todella ollut verisukulaisen kanssa ja syy miksi kysyin tästä oli se, että näillä palstoilla lukee sellaisia tarinoita ja minusta se on sairasta. Tahdoin tietää, että onko ihmismieli todella niin sairas..

    serkut ja pikkuserkut voivat olla naimisissa. ovatko ne riittävän paljon sukulaisia, onkin toinen kysymys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jep, jep kirjoitti:

Vähän tyhmä kys. Minusta tämä on outoa ja ei tod kiihota. Itse ei ikinä olis, mutta kertokaas kuka on ollut oman sukulaisen/sukulaisten kanssa sukupuoliyhteydessä?
Mitä sukua hän/he oli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu