Sun kaa on niin helppoo olla, tuntuu että voin olla ihan oma itseni. Voisinpa viettää sun kaa enemmän aikaa kahdestaan.
Sun kanssa on helppo olla
14
848
Vastaukset
- Anonyymi
Tee asialle jotakin sitten 😂
- Anonyymi
Voi viettää
- Anonyymi
Niin mitä täällä mariset hanki itsellesi elamä
- Anonyymi
Kerro se mulle niin voisi vaikka toteutuakin
- Anonyymi
No mikä estää?
- Anonyymi
Jaa eikö oma puoliso enää kiinnosta ja vierasta tekis mieli
- Anonyymi
Sulla on pakkomielle toisten asioihin koska oma suhteesi ei onnistunut, ei se mitään, löydät uuden, ei ex ukkelis täälä ole.
- Anonyymi
Sama fiilis mut miks sit et halua viettää enempää aikaa yhdessä?
- Anonyymi
Haluan! Mutta en mä uskalla ehdottaa ainakaan vielä tässä vaiheessa muissa merkeissä näkemistä ku en tiiä haluaako toinen enempää 😔
- Anonyymi
Helposti järjestettävissä <3
- Anonyymi
Kunpa ja voisinpa. Haaveilua vaan ja haaveiluksi jää. Nyt toimintaa ja vauhtia!
- Anonyymi
Muistan ton tunteen kun ei ollut vielä tunteita erästä kohtaan. Tuntui että olisin tuntenut aina. Nyt rakastuneena olen kuin puupökkelö, virallinen puupökkelö.
- Anonyymi
Onko m-n? Jo jutelleet tutustuneet vai vaan nähneet toisenne??
- Anonyymi
Oon n, ollaan juteltu ja tutustuttu ja siks just tää tunne kokoajan vahvistuu mitä useemmin hänen seurasta pääsen nauttimaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648