Ambulanssikin

tuo mieleen häirikön! Olen jo viisi vuotta pitänyt häntä sellaisena ihmisenä, jonka kanssa en halua olla missään tekemisissä. Siitä voitte päätellä miten tai en ollenkaan tosissaani olen tänne kirjoittanut! Käsittämätöntä, että on olemassa noin pakkomielteisiä ihmisiä olemassa!
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ensi viikolla alkaa olla aika käydä kertomassa tietoa eteenpäin, jos korvauksia ei ala kuulua! Pakko ruveta uhkailemaan, koska kautta rantain kertominen ei ole loppunut vieläkään. Olen ollut kurkkuani myöten täynnä sitä jo yli viiden vuoden ajan. Projekti on tehnyt tehnyt elämästäni helvettiä! Yhä yritätte estää minua elämästä omannäköistäni elämää! Omannäköiseeni elämään kuuluu parisuhde 60v miehen kanssa! Paljon rakkautta ja yhteistä tekemistä!

Äänestä
  • Jokohan naisia esittävä hönöke tämäkin joikaus olidi tullut tiensä päähän? Kuten moni muukin juttu on tullut, lihas ei vaan tätä ymmärrä ja nykii menemään

    Äänestä

Onko ambulanssi vienyt sinut palstasetä joskus sinne minne ei ns pitänyt? Voi sentään jos

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tuo mieleen häirikön! Olen jo viisi vuotta pitänyt häntä sellaisena ihmisenä, jonka kanssa en halua olla missään tekemisissä. Siitä voitte päätellä miten tai en ollenkaan tosissaani olen tänne kirjoittanut! Käsittämätöntä, että on olemassa noin pakkomielteisiä ihmisiä olemassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu