Onko kenelläkään kokemusta Domina Ilmarinesta??
Domina Ilmarine
Beth
4508
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Moi!
Kävin ekan kerran 1998 ja nyt keväällä uudestaan. Aikaisemmin oli vain niitä kaksi kerroksisia sviittejä, ny hotellin koko on kasvanut huomattavasti, löytyy myös yhden hengen huoneita.
Aamiainen ok. Palvelu pelaa. Ilmainen wifi-internet-yhteys toimii koko talossa. Sataman ja vanhankaupungin kannalta hyvä sijainti.
Varo kadunylitystä siinä hotellin kohdalla, ajavat kuin hullut. Lähin kauppa on Rimi sitä katua (pientä mäkeä) ylöspäin noin 100m, auki 10-22 joka päivä.
Tosi kaahareita. Ratikkapysäkiltä jatka puiston poikki kohti Uimahalli( ujulas -remontti)niin olet Aia katu 5 jossa Rimi kaubahalli. Sen taka jo Vanha kaupunki
Eikös lähimmät liikennevalot Põhja Puiesteen ylittämiseen ole Statoilin luona? Ei sinne asti kannata kävellä. Eli ylitys suojatietä jommasta kummasta päästä hotellia.
parempi virsta vääräään... Ne ajaa niin hurjasti ja ohi pysähtyneen auton !!!