Tuomas Rajala tutustui Viivi Kuuselaan Farmi-kuvauksissa. Ohjelmassa he viettivät aikaa yhdessä ja kävivät mm. tyhjentämässä yhdessä ulkohuussia ja keittivät tervaa kaksistaan. Säpinää vai ei?
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/farmi-tippuja-tuomas-rajala-paljastaa-tervanpoltto-yosta-viivi-kuuselan-kanssa-yhtakkia-alkaa?s24
Farmi-tippuja Tuomas Rajala paljastaa "tervanpoltto" yöstä Viivi Kuuselan kanssa: "Yhtäkkiä..."

8
1510
Vastaukset
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa
- Anonyymi
Tippuja? Miten ihminen tippuu?
- Anonyymi
Tuuppaa vaikka lentokoneesta ulos? Nostaa niskasta ylös ja irrottaa otteen? Pökkää katolta alas? Kaivonkansi pettää jalkojen alla? Kerrostalon parveke pettää seisoskelijan/istujan alla?
Laivan kannella horjahtaa laidan yli? Hissinvaijerit katkeaa yllättäen?
- Anonyymi
Kuka voi katsoa tollasta epäsiistiä tympeetä jätkää, pois ruudusta
- Anonyymi
Muistaakseni Tuomas Rajala jätti raskaana olevan vaimonsa joskus takavuosina. Varmaan löytyy tieto netistä jos jotain kiinnostaa.
- Anonyymi
Siihen jättämiseen oli syynsä. Hyvä mies hän on.
- Anonyymi
Moi Tuomas.
- Anonyymi
Aika törkeää jättää jos vaimo raskaana.
Tämä Viivihän liehitteli Tuomasta Farmilla, kehui kuinka tiukka hänellä on, en tiedä mistä puhuin kun perse on ainakin todella isoa ja lapsiakin saanut tehtyä.
Kiimassa vain panoa halusi näyttyi, että Tuomas ei ollut oikein kiinnostunnut koko naisesta. Viihän tunkin yönuotiolle,en tiedä saiko munaa nuotiolla vai tuliko suutari.
Outo kun tvssä pitää alkaa vonkaamaan. Tietysti eronnut yh nainen haluaa kiimassaan. Kyllä tumma poika olisi antanut isoa ja nainut Viivin kunnolla. Kunnon astuntaa isolla eikä mitään pieniä nakkeja, lol
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä751420Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2481322Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1521096Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551078- 51795
- 65774
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62747Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39728Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44701- 30647