Oon tossun alla

Muija vei luurinkoska on mustis en saa enää ees olla kavereitten kaa huh huh huh
24249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

jätä se

Äänestä
  • Se vaan haaveilee. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣luuseri se on. Nyt yrittää kasvattaa egoaan takas. Siipi maassa kun saa lopultakin takas omaa paskaa. Nämä aiheet nostaa narsistia. Sääliä. Paha nainen syypää taas. Hän on puhdas enkeli

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Se vaan haaveilee. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣luuseri se on. Nyt yrittää kasvattaa egoaan takas. Siipi maassa kun saa lopultakin takas omaa paskaa. Nämä aiheet nostaa narsistia. Sääliä. Paha nainen syypää taas. Hän on puhdas enkeli

    Kiitos tästä.
    Sitä mäkin mietin et väistin luodin kun pistin poikki
    Mä oon tän kaltaista ulinas ku AP ite vuosi kausia
    mulle Seki riitti ja pistin poikki ,,,,😂
    Naiselta sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Se vaan haaveilee. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣luuseri se on. Nyt yrittää kasvattaa egoaan takas. Siipi maassa kun saa lopultakin takas omaa paskaa. Nämä aiheet nostaa narsistia. Sääliä. Paha nainen syypää taas. Hän on puhdas enkeli

    nii joo. ite kiertän kyllä parisuhtees niin vtun kauaa en jaksais enää sitä traumaattista sontaa ja vttuilua himassa ollenkaan. yllättävän kauan ihmiset junnaa paskoissa parisuhteissa kun ei uskalleta lähteä ja jäädä yksin. :D silleen jos puhut pskaa enemmän kun hyvä puolisostas esim kavereille niin mitä vttua sä olet sen ihmisen kanssa. kaiken kuulin itte aina. t pussirinnoista lähtien kaikesta heiteltiin vitsiä kavereille ja siitä kuinka vois laittaa tota naista. on se opettanu kyl siihen että mikään ei tunnu missään tätä nykyä. ei edes kehut tunnu mikään ei tunnu. 🤣 mukavaa elämää tämä tämmöinen kyllä

    Äänestä

Ihan oikein sulle!
Noin on oikeasti hyvä!
Mäki olisin tehnyt niin.

Äänestä
  • En vaivautuis!😘lähtisin va menee. Meressä on kaloja.

    Äänestä

hän ei ole selvästi vielä aikuinen aina ei ole elämä koulinut eikä ole oppinut olemaan

Äänestä

Annatko aihetta mustasukkasuudelle. Tee selvöksi että hän on ainoo

Äänestä
  • Sepä justiin kun kyseiselle mielle pitää pistää rajat.
    On syytäkin että pitää kuria.
    Mä odotinkin et se sun irl tekee ton viel💪👍
    Jo oli aikakin,🤣
    Nainen sivusta
    Sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Sepä justiin kun kyseiselle mielle pitää pistää rajat.
    On syytäkin että pitää kuria.
    Mä odotinkin et se sun irl tekee ton viel💪👍
    Jo oli aikakin,🤣
    Nainen sivusta
    Sivusta

    mikä mun irl siis 😂 ei mul oo mittää mut joo skyl

    Äänestä

Oon tossun alla ja olo on ku onkimadolla täähän onku äiti poika suhde huh huh

Äänestä
  • Kukaan ei halua sua vanha jäärä. Ole huoleti

    Äänestä

mulle ja tulevaisuuden hälle tulee varmaa avoin suhde kun en osaa olla mustasukkanen tätä nykyä mistään🤣

Äänestä
  • Kylläpä hän sieltä sivusta eläytyy kovasti palstasedän ilakointiin terapeittisissa merkeissä. Hu huh

    Äänestä

Oletko tietokoneella?

Äänestä
  • Oon jäähyllä 😅😅😅😅

    Äänestä

  • Pakko olla ... Varmaan työ koneella
    Sen sun muijan pitäis ratsata kaikki laitteet🤣

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Pakko olla ... Varmaan työ koneella
    Sen sun muijan pitäis ratsata kaikki laitteet🤣

    No jos ei sillä kerran ole puhelinta. Kui tääl o?

    Äänestä

PUHELIMET TAKAS NYT VÄLITTÖMÄSTI.

Äänestä

Pettäjän tie. Pettäjillä on pari salaluuria piilossa.

Äänestä

Et ole tossun alla. Etkö tunnista olevasi parisuhdeväkivallan uhri?

Äänestä
  • Ei halsevia vahvoja naisia rakastava mies huomaa kun menee pieleen. Suhteen Naisen pitääki havahtua !
    Ja epäilen et AP tapaukses asiaan onkin havahdutt

    Sivusta dominoiva nainen joka on nähny näit tossuilijoita useamman kappaleen.

    Äänestä

Voi voi

Äänestä

Sinä olet antanut hänen viedä. Mieti sitä.
Sinä suostut olemaan alistettu. Niin se menee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muija vei luurinkoska on mustis en saa enää ees olla kavereitten kaa huh huh huh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu