Aavruusolennot ufot

Anonyymi-ap

Avaruusolennoilla on korkeita aivotoimintoja.Tämä tuo mukanaan sen että heitä ei kiinnosta raha ja heillä on äärimmäinen kunnioitus luontoa kohtaan.Korkeilla aivotoiminnoilla he pystyvät ymmärtämään asioita,,joita ihmiset eivät tule koskaan ymmärtämään ja he pystyvät olemaan vuorovaikutuksessa aineen kanssa.Avaruusolennot ottavat mukaansa korkeaan kulttuuriin täältä vain pienen osan ihmisistä.Sen takia he eivät ole tulleet tänne.Ilman avaruusolentoja kaikkien ihmisten tuho täällä on aivan varma.Vain korkeat aivotoiminnot voi pelastaa ihmisiä

14

369

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Taidat olla joku haittahenkilö joka tekeytyy ufouskovaiseksi.

    • Anonyymi

      Tuolla perusteella elokapinalliset on avaruusolentoja. Hekään ei arvosta rahaa ja ovat todella kiinnostuneita luonnosta, vaikka eivät tiedä siitä yhtään mitään.
      https://aijaa.com/jfrLvx

      Yksi elokapinallinen vaati Suomen hallitusta sammuttamaan välittömästi käynnissä olleen tulivuorenpurkauksen vuosi sitten ja vegaanit vetää pizzaa istuen Mannerheimintiellä. Luulenpa että avaruusolennot eivät ole kiinnostuneet tästä porukasta mutta jokin mielenterveyden tutkimuslaitos voisi olla hyvinkin kiinnostunut.

    • Anonyymi

      Avruusolennoilla varmaan on myös korkeatasoisia suolentoimintoja? Vai onkohan niitä ollenkaan? Noin kehittyneet olennot tuskin tuottavat nokarettakaan kakkaa. On niin hyvä hyötysuhde metaboliassa.

    • Anonyymi

      Ei niillä taida olla aivoja per se. Jos jo alukset ja harmaat ovat tekoälyrobotteja. Mihin ne aivoja tarvii.

      • Anonyymi

        Onko niillä sitten takapuolta per se? Jos ei ole niin ovatko ne niinku muumeja? Ufoissa kun ei tiettävästi ole WC:tä ollenkaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko niillä sitten takapuolta per se? Jos ei ole niin ovatko ne niinku muumeja? Ufoissa kun ei tiettävästi ole WC:tä ollenkaan.

        Sinänsä muumit kyllä syövät, mutteivät käy vessassa. Sarjan perusteella ne hikoilevat kuitenkin raskaassa työssä ja kuumuudessa. Ehkä aineenvaihdunta muuntaa jätteen höyryksi ja nesteeksi, jotka poistuvat ihon kautta. Siksi Muumitaloa ei lukita, ehkä sitä täytyy tuulettaa jatkuvasti.

        Samoin Varghingan sarvipäästä sanottiin että haisee kun jätös tulee ihosta läpi. Limainen ja haiseva punasilmä.


    • Anonyymi

      Ymmärrä että nämä olennot ovat taloudesta luopuessaan luopuneet myös nautinnoista.. Täällä he ovat jälleen tutustuneet nautintoihin, joita tämä planeetta on pullollaan.
      Tämä seikka antaa tietyille ihmisille mahdollisuuden manipuloida näitä olentoja.

      • Anonyymi

        Ovat luopuneet takapuolistaan ja sen takia myös nautinnoista. Sittemmin ovat alkaneet teettämään itselleen peppureikiä päästäkseen takaisin maallisiin nautintoihin. Kirurgit tekee isoa tiliä ET-olentojen korjausporauksilla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ovat luopuneet takapuolistaan ja sen takia myös nautinnoista. Sittemmin ovat alkaneet teettämään itselleen peppureikiä päästäkseen takaisin maallisiin nautintoihin. Kirurgit tekee isoa tiliä ET-olentojen korjausporauksilla.

        Mutta eikös homostelu ole syntiä siellä teilläpäin Kempeleen suunnilla?


    • Anonyymi

      Raha on vaihtoväline. Jos kaikki olisi ilmaista, ahneimmat veisi kaikki tavarat eikä antaisi niitä muille. Markkinatalouden vaihtoehto on kommunismi jossa valtio omistaa kaiken ja pyrkii jakamaan sitä sitten tasavertaisesti, mutta kaikkien olisi tehtävä myöskin töitä tasavertaisesti ja jokainenhan sen tietää ettei sellainen ole mahdollista kuin ei sekään että kaikki tyytyisi vähään. Sitten jos kaikki olisivat täysin samanlaisia luonteeltaan, ideologialtaan, puheiltaan ja teoiltaan niin eihän siinäkään olisi mitään järkeä. Olisi ihan sama eläisitkö vai et, kun miljoonat muut korvaa sinut samantien etkä erotu joukosta mitenkään.

      • Anonyymi

        Tunti työtä on tunti työtä teki sitä sitten mitä hyvänsä, kunhan sitä tekee kykyjensä mukaan ja kohtuus on riittävästi kaikille, kun sitä mitä ei tarvitse kutsutaan ylimääräiseksi ja ylimääräinen on turhaa. Kansalaiset muodostavat valtion ei johdossa oleva eliitti vaikka niin kuvittelevatkin. Turha tärkeily ja itsensä korvaamattomaksi kuvitteleminen on paha harhakuvitelmiin perustuva itsensä korottamiseen perustuva näkemysharha jolla ei ole mitään todellisuuspohjaa.

        Ihmisten tietoisuus nyt vaan sattuu olemaan sillä tasolla millä se nyt on eli lähempänä nollaa, sen omankin hyvinvoinnin parantamiseksi. Ehkäpä se tietoisuus jalostuu joskus tulevaisuudessa kun on kantapään kautta opittu se millä on merkitystä ja millä ei siihen asti idiootit ihmiset keräävät varallisuutta enemmän kuin tarvitsevat.


      • Anonyymi

        Kyllähän ahneimmat vievät nytkin suurimman osan. Pieni eliitti omistaa lähes kaiken. Ja kun Aasian ja Afrikan maat saavuttaa länsimaisen elintason, niin katastfrofit on jo pyyhkäiseet yli. Se ei siis ole mahdollista, että kaikki on ahneita eli kuluttavat niin perhanasti.

        Markkinatalouden ja kommunismin välilläkin on useita vaihtoehtoja. Kuitenkin syyt että järjestelmät menee pahasti sivupoluilleen on se, että jokaista järjestelmää hyväksikäyttää ahneet yksilöt, monesti jopa kansan aidolla tuella.

        Myöskään ihmisten täydellinen halu erottua massasta on täysin tuomittua epäonnistumaan. Siinä kun ei ole juuri koskaan enää mitään aitoa tai persoonallista. Toki joskus on ollut taiteilijasieluja, joilla oikeasti ollut sanottavaa. Nyt on netti- ja somemaailmassa vieläkin enemmän sanottavaa, mutta sisältö on pahasti vinksallaan. Suurin osa kun sanoo lähes mitä vaan kun seuraajia ja sitä kautta raha - huomioita tulee mahdollisimmaan paljon.

        Se että massasta erottuminen on hyödyllistä, pitäisi tarkoittaa että on hyödyllinen massoille. Jos aiheuttaa vain massahurmoksia, joista hyöty on vain kirkkaan pinnallista ei ole juuri kenenkään kannalta hyödyllistä, samat ilmiöt vaan toistuvat eri variaatioina.


    • Anonyymi

      Jos avaruusolentoja on olemassa niiden ajattelukin voi perustua solutason toimintaan eli kykenevät ajattelemaan kaikilla soluilla tai sitten jos eivät pysty ajattelemaan, niin tuskin niitä täällä koskaan tultaisiin kohtaamaan.

      • Anonyymi

        Joo munkin pikkuvarvas lähetti isovarpaan kautta viestin vasempaan korvanlehteen että nyt olis korkea aika tehdä aamupuuro.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      181
      7188
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      122
      3248
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      111
      1924
    4. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      48
      1818
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1789
    6. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      68
      1720
    7. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      60
      1667
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      3
      1655
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      16
      1541
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      69
      1353
    Aihe