Onkos Kilpikonnia näkynyt liikenteessä, niitä onkin paljon, oikea pesäke?
Kilpikonna matelee
24
530
Vastaukset
- Anonyymi
Kilpikonna liikkuu Opelilla, yksi ainakin, valtava kilpikonna.
- Anonyymi
Onkos akvaariokilpikonna vai konnan konna?
- Anonyymi
Useita murhanyrityksiä ja murhia ollut tutkinnan alla Sotkamossa. Amerikkalainen taistelurikospoliisikoulun käynyt henkilö tutkii.
- Anonyymi
Henkilöitä ja poliisejakin tuomitaan myös avunannosta murhanyrityksiin ja murhiin.
- Anonyymi
Kilpikonna joutuvat massiivisiin syytteisiin muista rikoksista virkojen haltijoina ja toimijoina.
- Anonyymi
Kuminakakkuja vanginvartijat antavat kilpikonnille selleihin.
- Anonyymi
Kummolan poikakin musta puku mieskin on enemmän mennyt skinikampauksiin.
- Anonyymi
Vaatepoliitikko, TURO vai mikä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaatepoliitikko, TURO vai mikä?
Musta puku ei käytössä parane.
- Anonyymi
Kilpikonnia ole piirittänyt tovin joka kantilta, heidän kanssaan yhteistyössä toimivia henkilöitäkin paljon. Kilpikonnista kypsyttämällä irtoaa paremmat näytöt korkeimmassa hallinto-oikeudessa.
- Anonyymi
"MAJORI JA POIKA MAJOR-SKINI
- Anonyymi
Liigaan kuuluu poliiseja, tiedotusvälineitä, puhelinkuuntelua ym.
- Anonyymi
Palaneen käryä haissut pitkään, korppu tulee lopuksi.
- Anonyymi
Kilpikonna heilautti lapiota kahdesti ilmassa kuin haudankaivaja. Kilpikonna niitti heinää rajalta kuin kuolemaa.
- Anonyymi
Kilpikonna Majori on umpikiero.
- Anonyymi
Kilpikonnia löytyy Sotkamo Kajaani välillä.
- Anonyymi
Seon huoltoasema on Tipaksella kilpikonnilla, biodieseliä ja lantabiokaasua.
- Anonyymi
Seolla biodieseliä traktoriin! Seon huoltoasema.
- Anonyymi
Yhtä tyhmä kuin talonpojan vasemman jalan saapas.
- Anonyymi
Voi Pyhä Sylvi, että on pöljää talon porukka! Kaikella kirkollisella Pyhyydellä mainiten.
- Anonyymi
Sahanpuruilla ajattelee kilpikonna.
- Anonyymi
Punainen matto on Venäläistä valmistetta kilpikonnalla.
- Anonyymi
Naton sotilaallista puolustusvoimaa taitaa olla kirjoituksissa, ymmärrän.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718