Rahaorjan laskuun

Vatsanpohjaa kutkutti kivasti kun astuin sisälle kauppakeskukseen. Luvassa oli shoppailupäivä rahaorjan laskuun.

Lähetän viestin orjalle. “Tästä se lähtee. Ootko valmis?”
“Kyllä, Valtiatar”, orja vastaa. “Pidä hauskaa!”

Rahaorja oli saanut töissä tuntuvan bonuksen ja hän halusi hemmotella minua shoppailupäivän muodossa. Olimme etukäteen sopineet toiveista, odotuksista ja rajoista sessiolle.

Ensimmäisenä marssin alusvaateliikkeeseen. Myyjän avustuksella valitsin itselleni syntisen punaiset push up rintaliivit ja niihin sopivat pikkuhousut. Ostosten summa oli lähemmäs sata euroa. Lähetin kuvan kuitista orjalle. Ei mennyt minuuttiakaan kun hän oli lähettänyt kuittia vastaavan summan minulle. Rahojen lähetystä seurasi viesti. “Kiitos, Valtiatar.”

Siirryin seuraavaan liikkeeseen, tällä kertaa katsomaan hameita ja mekkoja. Sama kuvio toistui. Tein ostokseni, lähetin kuitista kuvan orjalle ja hän lähetti rahat kiitoksen kera.

“Oon ihan kivikovana”, orja kirjoitti kiitosten jälkeen.
“Todista se”, kehotin.
Sain paluuviestinä kuvan hänen tanassa olevasta, kovasta kyrvästä saatteella “Valtiattaren tekosia”.
“Muista, että saat koskea itseesi vasta luvan kera”, kirjoitan takaisin.
Kuuliainen vastaus tuli hetkessä. “Kyllä, Valtiatar.”

Musta oli niin kiihottavaa kun rahaorjani tiesi paikkansa. Ensin tyydytys Valtiattarelle ja sitten vasta hänelle - jos hän siis hoiti osansa sovitusti.

Seuraavan kaupan sovituskopissa nostin hameen helmaa, nappasin kuvan perseestäni ja lähetin kuvan orjalle.
Vastaus tuli välittömästi. “Valtiatar on julma kiusanhenki.”
Naurahdin itsekseni. Orjani oli heikkona perseisiin, etenkin mun. “Tykkäät vaan ;)”
“Niin tykkään.”

Suloista kidutusta. Siitä molemmat tykkäsimme. Tiesin, että lähetys lähetykseltä orjani tuli entistä kiimaisemmaksi. Kiihottunut olin minäkin, pikkarini olivat jo ihan märät.

Keskityin taas shoppailuun ja kiersin lisää liikkeitä. Ostin mm. pitkävartiset saappaat, koruja ja vaatteita. Kävin myös lounaalla pitkän kaavan kautta. Orja maksoi jokaisen ostokseni mukisematta ja kiitoksen kera.

Lopulta olin rättipoikki ja lähdin kotiin ostoskassien kera. Pian kotiin päästyäni oli aika vapauttaa kuuliainen rahaorjani paineesta. Loput sovitusta budjetista kuluisivatkin orgasmiveroon.

“Oot ollu ihanan tottelevainen orja tänään”, viestitin.
“Kiitos, Valtiatar. Oon ihan kivikovana ja heikkona sulle”, hän vastasi.
“Niinku kuuluukin. Lähetä loput rahat ja sitten on lupa tulla kuten sovittiin.”

Ensin tulivat rahat. Hetken päästä ääniviesti, jossa orja kiitti vuolaasti kun sai hemmotella Valtiatartaan. Loput viestistä oli voihkintaa kun orja tyydytti itsensä orgasmiin asti. Hän tuli kovaa huohottaen.
“Hyvä orja”, vastasin hänelle. “Valtiatar on tyytyväinen.”

Session jälkeen kävimme jälkihoitokeskustelun varmistaakseni, että molemmille jäi hyvä kokemus sessiosta.

Myöhemmin illalla toivotin hyvät yöt ja kyselin vielä fiiliksiä.
Orjan vastaus sai hymyn huulilleni.
“Oon leijaillut pilvissä koko päivän ja odotan innolla, että mitä kaikkea me vielä yhdessä keksitään!”

1

1646

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Räppäri kuoli vankilassa

        Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
        Maailman menoa
        98
        4466
      2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

        Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
        Ikävä
        29
        3313
      3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

        Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
        Ikävä
        45
        2370
      4. Missä näitte viimeksi?

        Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
        Ikävä
        35
        1378
      5. Minulla on käsitys

        Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
        Ikävä
        34
        1143
      6. Harmittaako sinua yhtään?

        Tuntuuko pahalta ollenkaan?
        Ikävä
        37
        1086
      7. Puukotus yöllä

        Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
        Sotkamo
        13
        1054
      8. 158
        1007
      9. rakas J siellä jossain

        Niin ikävä sua. -P. Nainen
        Ikävä
        6
        934
      10. Masan touhut etenee

        Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
        Äänekoski
        12
        872
      Aihe