tässäpä

4210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oikeassa olet..

Äänestä

Asiaa on.

Äänestä

Niinhän se on

Äänestä

vanha suom.ugr. sananl.

Kaikki on vissiin samaa mieltä mikä on paras akvapalsta vaikka siellä ei liikukkaan kuin ne samat vaki kävijät koska sinne on pakko rekisteröityä. Kirjoitettu sana siellä kuitenkin on liki aina 100% totta.

Paskimmasta palstastakaan ei kait ole kyseenalaistamista. Se on se palsta missä ei ite käy kirjottelemassa. En mäkään näe tässä palstassa paljoakaan huonoja puolia.

Pääasia on se että saadaan ihmisten akvat kalastollisesti sekä vesiarvoiltaan oikeiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teille osa 2 kirjoitti:

http://www.sandyman.fi/cgi-bin/YaBB/YaBB.pl?board=Akvaariokalat

Varsinainen malliesimerkki taas siitä miksi moderointi on tärkeää.

Ja http://www.sandyman.fi/cgi-bin/YaBB/YaBB.pl?board=Akvaariokalat&action=display&num=1120233284

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu