Kiitos kun oot noin kannustava

Ja eheyttävä. Susta tulis hyvä puoliso.
8400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onko se muuttunut yhtää

Äänestä
  • Ei eikä muutu.

    Äänestä

Ei riitä, että vain toinen on. Tunnetaitoinen tarvitsee tunnetaitoisen. Monet osaa vain ottaa ja odottaa itselleen kaikenlaista, eikä olla tasapainoinen kumppani.

Äänestä
  • palstalaisille on turha selittää tätä , sivusta

    Äänestä

Niin tulisikin, ainakin sulle kun ollaan aika älyttömällä tavalla samanlaisilla mystisillä taajuuksilla

Äänestä

Kyllä se kiitos kuuluu itsellesi

Äänestä

Kiitos miehelle. Tie ilman mäkiä olisi kiitorata. Ne ovat osa matkaa.

Äänestä

Ehdottomasti kauniisti luonnehdittu tunnustus jollekin😍

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja eheyttävä. Susta tulis hyvä puoliso.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu