1600 liikaa?

Anonyymi-ap

Mitä kannattaa maksaa uudet kesä ja talvi kumit kesät alle talvet hotelliin.
michelin primacy 4+
Ja hakkapeliitta 10
205 55 r16

Onko1600 liikaa mihin hintaan saa jostain muualta mistä?

3

72

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos olet epävarma ja hintatiedoton, niin käy kysymässä kilpailijalta tarjous.

      • Anonyymi

        Kysyinpä täällä, ehkä muutama satatuhatta vertaistani saa valaistuksen ja vältytään hillittömältä kyselyrumbalta ympäri rengasliikkeitä.


    • Anonyymi
      UUSI

      Ostin pari viikkoa sitten keskieuroopan talvirenkaat hyvin palvelleiden samanlaisten tilalle vajaalla 300 €:lla tasapainotuksineen tosin tälläkertaa eri merkkiä. Edellisillä renkailla ajelin kesät talvet vaihtamatta renkaita ollenkaan viisi vuotta sen 15tkm vuosi, niin ei tullut kustannuksia säilytyksestä, eikä kausivaihdoista. Joskus huollon yhteydessä suosittelen vaihtamaan edestä taakse ja päin vastoin.

      Jokainen maksaa autoilusta omien halujen mukaan. Toiset pääsevät halvemmalla ja osaa porukasta rokotetaan viimeisen päälle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet toisen kanssa

      ...ja minä yhä vain sinua kaipaan. Tiedän ettet ole onnellinen siellä. Älä hukkaa aitoa onnea ja rakkautta hukkaan vain
      Ikävä
      224
      1556
    2. Näytit taas lihoneen.

      Tynnyri se vaan kasvaa.
      Ikävä
      29
      1403
    3. Kuka teistä on paras nainen

      A-nainen? J-nainen? K-nainen? M-nainen? S-nainen? Vai kenties joku muu...? 😊
      Ikävä
      61
      1269
    4. Immu otti pataan

      Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      70
      1242
    5. Onko jotain mistä

      Olet huolissasi kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      78
      1204
    6. Osaako joku selittää tätä

      Että miksi mulle on joka toinen ventovieras ihminen tyly ainakin ilmeillään ja eleillään?
      Ikävä
      75
      1172
    7. Jos me joskus nähtäisiin

      niin ei kai sen vielä tarvitsisi merkitä sen enempää? Ja voihan olla ettei kumpikaan enää siinä vaiheessa edes haluaisi
      Ikävä
      103
      1163
    8. Koska vietät

      Yhteisen yön kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      54
      998
    9. Lesken uusi

      Onko totta että puolangan kunnalla töissä ollut mies joka kuoli niin sen vaimolla jo uusi lohduttaja. Pitäneekö paikkans
      Puolanka
      18
      962
    10. Persun suusta:"Köyhät on luusereita ja ansaitsevat köyhyyden"

      Ministeri Juuston apulainen näin uhoaa. Mitäs siinä. Kyllä on jo tiedetty muutaman vuoden hallitustyön pohjalta että per
      Lieksa
      177
      865
    Aihe