Nuorempi mies huhuilee

Hei, pidän varttuneempien naisten seurasta,
Mutta en tiedä mistä seuraa löytyisi...
Olen kohta 40 vuotias mies.

Töiden kautta aikanaan tutustui varttuneempien ihmisiin mm kahvittelujen lomassa.

Baareissa en kulje ja vaikka mennä kadulla puhumaan, pitävät ihmiset hulluna...
177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Treffipalstoilta saattaa onnistaa. Niissä on naisia jotka etsii itseään nuorempia miehiä. Tuttava löysi E- kontaktista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hei, pidän varttuneempien naisten seurasta,
Mutta en tiedä mistä seuraa löytyisi...
Olen kohta 40 vuotias mies.

Töiden kautta aikanaan tutustui varttuneempien ihmisiin mm kahvittelujen lomassa.

Baareissa en kulje ja vaikka mennä kadulla puhumaan, pitävät ihmiset hulluna...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu