Mikä vika tämän päivän Hki-Kni lennolla?

Olitko kyydissä?
8269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Liian liukas oli keli .

Äänestä

Olin kyydissä mutta jäin iisalmessa pois.

Äänestä
  • Otitko oikein laskuvarjon matkaan

    Äänestä

Rupelit välillä lopetti pyörimästä. Liitämällä takas Helsinkiin.

Äänestä

Laturin hihna löysällä.

Äänestä

Lumiukot oli lomautettu kenttä lumesa

Äänestä

Kiitotie jäässä ja hiekotus sepeli persvaossa

Äänestä

Persut piereskelly.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olitko kyydissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu