Mitä ihmettä sä välität

Mun onnesta että olenko onnellinen vai en. Mähän sen valinnan teen että olenko onnellinen vai elänkö suhteessa sen velvollisuuden vuoksi
2185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nimenomaan

Äänestä

Tollanen nössö nainen joka miellyttää muita ja on miellytyksen halusta suhteesta tarvii miehen joka osaa viedä hänet oikealle polulle, tyhmä oot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mun onnesta että olenko onnellinen vai en. Mähän sen valinnan teen että olenko onnellinen vai elänkö suhteessa sen velvollisuuden vuoksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu