Hohoi !! J:a

mihin oikein hävisit... Luulin, että olisit halunnut juttua jatkaa...
111913
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

annoit liian harvoin

Äänestä

En ole se, miksi täällä minua luulet! Olen feikki, ja esiinnyn toisena henkilönä, joka on olemassa! Se ei tiedä asiasta, huh.

Äänestä

Kultaseni ite yhteyttä välillä...

Äänestä

...nii olisinki, mut tuuleen on turha kuukausi kaupalla huutaa... Mä en jaksa tätä enää, koska tunne selvästikin on yksipuolinen :(
Tunne on ja pysyy, mutta vituttaahan se, että itestäni tein narrin! Jossain vaiheessa tosiaan luulin... mutta ei sitten kuitenkaan...
Nyt keskityn korjailemaan aiheuttamiani tuhoja... ja toivon, että saisin takaisin edes jotain entisestä!

Kaikkea hyvää sulle kuitenki, toivottavasti löydät ( tai saat takaisin ) sen kenet haluat!

-Pieni ja vittumainen-

Äänestä

muutama pv oltu netin ulottumattomissa..
Pikaisesti vain tulin katsomaan, kun poissakaan en voi näiltä sivuilta olla...
Jos olet T...a, niin terkkuja sulle. Olis kiva nähdä, näin kesälomilla. Tai sitten viimeistään heinä /elokuun taitteessa.
Seuraavan kerran linjoilla (ehkä ) viikonloppuna.
Unohtanut en Sinua ole !

Äänestä
  • nähdä sut heti, ensi viikolla!!!

    Äänestä

  • T...a kirjoitti:

    nähdä sut heti, ensi viikolla!!!

    niin ? Jokos tavatataan ja missä ?

    Äänestä

  • J... kirjoitti:

    niin ? Jokos tavatataan ja missä ?

    kirjoittamaankin ;.)
    Tämä hiivatin kuumuus hyppyyttää sormia koneen näppäimistöllä ... !

    Äänestä

  • J... kirjoitti:

    niin ? Jokos tavatataan ja missä ?

    koska tahansa :) melkein ainakin. Päätä sä missä, milloin ja miten, kun oot muutenkin viivytellyt.

    Äänestä

  • T...a kirjoitti:

    koska tahansa :) melkein ainakin. Päätä sä missä, milloin ja miten, kun oot muutenkin viivytellyt.

    vai mitä ? ;.)

    Jos olet Hän, jota "sillointällöin toisinaan" muutaman ajan olen aatellut, niin tässä sulle vaikea kymysys; jos olet esim. YO, niin minä vuonna olet "kirjoittanut". Tämän susta tiedän, ja ehkä & kenties jotain muutakin. Ja saman tiedät sinäkin minusta ?
    Tavattaisko & vaikutammeko me kenties jossakin näillä allamainituilla paikkakunnalla:
    Turussa, Tampereella, Helsingissä, Torniossa, Kuopiossa, Savonlinnassa, Lappeenrannassa, Jyväskylässä, Vaasassa, Porissa, Oulussa vai ihan jossain muualla ...???
    *jää odottamaan*

    Äänestä

  • T...a kirjoitti:

    koska tahansa :) melkein ainakin. Päätä sä missä, milloin ja miten, kun oot muutenkin viivytellyt.

    käykö ? Vaikka tulevana perjantaina illalla ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhuilen... kirjoitti:

mihin oikein hävisit... Luulin, että olisit halunnut juttua jatkaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu