Jos tohtisin

Olisin sinuun taas yhteydessä. Haluaisin antaa sinulle lämpimän halauksen, suukon ja ehkä kuumaa iltateetä hunajan kera. Hyvää yötä ❤️.
22589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Hyvää yötä rakkaus

Äänestä

Rakastan sua. Olet ihana! Hyvää yötä, kauniita unia! 🥹

Äänestä

Kuulostaa hyvälle...siitä vaan yhteyttä ottamaan. Tohdit kyllä😉

Äänestä

Tottakai kannattaa olla yhteydessä. Vai luuletko että täällä saa asiat hoidettua?

Äänestä

Näin meidät just yöpuvut päällä juomassa iltateetä

Äänestä
  • ☺️☺️🍵
    👖👖❤️
    🧦🧦

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    ☺️☺️🍵
    👖👖❤️
    🧦🧦

    🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️

    🐎🐎🐎🐎🐎🐎🦄🦄🐎🐎🐎

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    🐎🐎🐎🐎🐎🐎🦄🦄🐎🐎🐎

    💪🦵🦶👈👉☝️👆🖕👇🤞🤞🖖🤘🤙👊✊👎👍👌✋🖐

    Äänestä

Ihanaa rakas kun tulit takas! Öitä! Nuku turvallisesti Jumalan kämmenellä!.😘🩷⚓🙏

Äänestä
  • Ilman sinua ihan omassa sängyssä ⚓ ankkurin lailla kyllä ajattelin nukkua ilman mitään satuhenkilöiden kämmeniä. 🙏

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Ilman sinua ihan omassa sängyssä ⚓ ankkurin lailla kyllä ajattelin nukkua ilman mitään satuhenkilöiden kämmeniä. 🙏

    No kukas sinä olet?

    Äänestä

Tässä flunssassa kuuma hunajatee olisi kyllä ihanaa, samoin se halaus. Sain siitä kerran maistiaisen ja jäin heti koukkuun - kaipaan uusintaa.

Äänestä

Mä en enää uskalla olla irl yhteyksissä mieheen
Ahdistaa ja väsyttää vain vitusti koko ajan kyseinen ihminen
Naiselta Miehelle

Äänestä

Et vain uskalla ole yksinäsi sitten tai no ei mul oo mitään asiaakaan tuollaiselle törkimykselle

Äänestä

Hyvää yötä Miehelle ❤️. ap.

Äänestä

Hyvää yötä kuka oletkin🧐💜

Äänestä

Öitä naiselle😘🛌🏻😴

Äänestä

Joskus tullut juotua erään kanssa iltateetä hunajalla. Mukavia hetkiä. Lämpimät terveiset hänelle 🥰

Äänestä

Yötä....

Äänestä
  • Samoin..

    Äänestä

Kävin Espanjassa eräässä ravintelissa. El Pimpissä ei ollut tilaa🤓😛

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olisin sinuun taas yhteydessä. Haluaisin antaa sinulle lämpimän halauksen, suukon ja ehkä kuumaa iltateetä hunajan kera. Hyvää yötä ❤️.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu