Nainen sun redditkommentit avartaa kuvaa susta

Pelkkää ulkonäön haukkumist ja kettuilua suurinosa. Välil asiakommenttei, mut kertoo kyl että ei sul kaikki ihan hyvin oo. Mikset ollu yhtä suorapuheinen mun seurassa?
4212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Surullista jos joku on tuollaisissa energioissa.

Mn

Äänestä

Kuka käyttää koti redditiä.. ja haukkuu siel muita. Hyh

Äänestä

juu, :DDDD

Äänestä

En ite käytä mut ei kait sielläkään mitään tunnisteita oo mistä vois tarkkaan tietää kuka viestittelee?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pelkkää ulkonäön haukkumist ja kettuilua suurinosa. Välil asiakommenttei, mut kertoo kyl että ei sul kaikki ihan hyvin oo. Mikset ollu yhtä suorapuheinen mun seurassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu