Juuri niin, SE LEGENDAARINEN Nissan Primera, jonka Man asiantuntevasti haaverin jälkeen korjasi
Joko Primera on katsastettu?
9
808
Vastaukset
- Anonyymi
On käytetty vaan ei näytetty menikö läpi. Yleensä nämä sankarit näyttelee heti, kun hyväksytty. Ei tainnut mennä läpeen.
- Anonyymi
Ja kissan paskat, japanilaisessa Nissanissa oli LEGENDAARISTA vain ruoste.
Auto josta ruoste söi alle kymmenessä vuodessa konepellin, samassa ajassa ruoste irroitti taka-akselin, lisäksi ruoste söi lattian ja kuljettajan penkistä tuli satasen vauhdissa kelkka.
Metsämanin brittiläisessä Nissanissa saattaa olla LEGENDAARISTA vain se, että metsäman saattoi melkein melkein saada Primerassa kopaista sormella pi##ua.
Turhaan Nissan Primeraa ei kutsuttu pimperoksi syystä, että jotkut peräkamarin pojat ja työmies Niilot uskoivat saavansa Nissanilla pi##ua.
Metsäman ei tosin kerro asian oikeaa laitaa, mikä on LEGENDAARISTA vaikka muuten esiintyy kyseisen touhun asiantuntijana.
Ennen haarojenvälisiin asioihin viehkoutuneita kutsuttiin "lettutieteen vihtoreiksi".- Anonyymi
Taas kerran tuli täysilaidallinen asiaa ja autohistoriaa. Kiitos👵❤️
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taas kerran tuli täysilaidallinen asiaa ja autohistoriaa. Kiitos👵❤️
Äitistähän se siinä kertoili.
- Anonyymi
https://youtu.be/z7BwaH4iOQM?si=bBWZ9yejp1FCN6xC
"Perkele, jo tulloo aatoja, koko Suomen aatot".
Tuota samaa virttä virttä veisannut jo 7000 videon verran. - Anonyymi
Laittaa ikkunaa raolleen, kameran hevonvittuun ja pitää turpansa kiinni, niin ne piästöt tassaantuu.
- Anonyymi
Tiiättekö millä Popedasta sai ”sen”hajun pois.
Suojeluskunnan manttelilla löyhyyttelemällä. - AnonyymiUUSI
Manni kokeili kielellään löyhyttee ajellessaan Kuopioon.
Mikä vika sen päässä riivaa kun kieli lipoo kuin kyykäärmeellä?- AnonyymiUUSI
Oli menossa päiväkahville akallesi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 943428
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k232832Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi1122421- 431825
Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen2421603- 321547
Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle
IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt411545- 281340
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä201316- 951191