Ensimmäinen runkkauskerta

Anonyymi-ap

Olin varmaan 11-12 vuotias ja täysin tietämätön seksiasioista 60-luvun loppupuoliskolla. Katselimme televisiota koko pereen kanssa, kun ohjelmassa esiintyi Anita Hirvonen laulaen "syöksy vaikka sementtiin", Anita käveli studioon rakennettuja portaita laulaessaan ja hänellä oli niin lyhyt minihame, että pöksyt vilkkuivat joka askelmalla. Minulla alkoi housuissa kikkeli tapittamaan ja olin ihmeissäni, mutta en sanonut mitään kenellekkään. Menin kylpyhuoneeseen, vedin housuni alas ja istuin seinää vasten lattialle, jäykkää pippeliäni ihmeissäni tuijottaen.
Jostain syystä mieleni teki kovasti tehdä pippelille jotain, ja Anitan pöksyt vilkkuivat samalla mielessäni. Aloin vemputtamaan pippeliä ojennetun etu- ja keskisormen välissä sivuttain ja se tuntui ihmeen hyvältä. Pöksyt valtasivat mieleni täysin ja pippelistä ruiskahti jotain lattialle. Se oli jotain muuta kuin pissaa, sen tajusin heti. No, pyyhin lattian ja vedin housut ylös. Siitä lähtien runkkasin varmaan joka päivä ja nähdessäni jotain kiihottavaa, useamman kerran päivässä. Ajan myötä alkoi tietoni seksistäkin pikku hiljaa kasvamaan.

14

5645

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä mulla on tapittanut,niin kauan kuin muistan! ei siinä ollut mitään ihmeellistä,ennenkuin alkoi tapitta saunassa, kun olin yhdessä tätini,tämän miehen ja serkkupojan kanssa. Ja mikä pahinta,tätini huomasi mitä oli aiheuttanut ja nauroi hersyvästi.

      • Anonyymi

        Tapitti, mutta koska äkkäsit runkata sitä ensimmäisen kerran?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tapitti, mutta koska äkkäsit runkata sitä ensimmäisen kerran?

        Mitäpä tekisit sillä tiedolla?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitäpä tekisit sillä tiedolla?

        Lukisin sitä uudestaan ja uudestaan ja runkkaisin samalla.


    • Anonyymi

      Kuten lähes kaikki lapset varmaan ihan syntymästä saakka hiplannut pippeliäni jollain tavalla, mutta ihan siinä alakoulun alussa (7-8v) touhu alkoi muuttua määrätietoisemmaksi ja säännöllisemmäksi. Hieroskelin pientä jöpötystäni usein koulun jälkeen selvästi yrittäen päästä johonkin lopputulokseen, josta ei vielä silloin ollut käsitystä mikä se voisi olla.

      Tein sitä varmaan aika avoimesti eikä vanhemmatkaan siitä kehdanneet kieltää, mutta isoveljeni kiinnostui ja toisinaan istui viereen katselemaan naurussa suin. Eräänä päivänä se sitten laski omia verkkareitaan ja kaivoi omankin kalunsa esille. Siinä sitten tumputeltiin yhdessä ja katselemalla mallia opin aika nopeasti perustekniikan. Orgasmit olivat alussa todella kovia kun spermaa ei vielä tullut ja muistan kuinka yhden laukeamisen jälkeen pystyi aloittamaan heti uuden kierroksen. Olin myös hyvin innokas opettamaan puuhia toisille lapsille ja kukaan ei koskaan tainnut kieltäytyä. Hienoja aikoja.

    • Anonyymi

      Olin noin päälle 12v kun sain runkattuu eka sperma lastin. Hitto mikä tunne kun sitä tuliko roiskuen ja meni iha jalat alta. M58

      • Anonyymi

        Oliko eka kerta kun kokeilit vai saitko aikaisemmin kuivia orkkuja?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oliko eka kerta kun kokeilit vai saitko aikaisemmin kuivia orkkuja?

        Oli eka kerta ku spermat tuli vaikkakin olin runkannu aikaisemmin ja sit yllättäen lakesinki rajusti. Sen jälkee tulikin runkattuu useesti ja itseni päälle kun sitä lens hyvin. Tuli maisteltuakin tietty spermani. M58


    • Anonyymi

      Aihepiiri on mielenkiintoinen ja kokemuksia on kiva vertailla. Näissä vaan tulee mieleen että onko kuitenkin niin että osa ihmisistä vastaa vähän eri kysymyksiin.

      On esim. todella paljon niitä jotka väittävät masturboineensa jo tarhaikäisenä. Kaikkihan me ollaan kosketeltu itseämme pienenä, mutta itse ajattelisin että varsinainen runkkailu alkoi silloin kun kunnon himot heräsivät ja touhusta alkoi saada voimakasta nautintoa, joka kasvoi ja kasvoi vaikka varsinaista laukeamista ei vielä ehkä tapahtunutkaan. Siinä vaiheessa hiplailu oli kuitenkin jo selvää sooloseksiä eikä satunnaista "itseensä tutustumista".

      Toinen ääripää on sitten ne jotka sanovat masturboineensa vasta joskus 14-15 vuotiaina. Luulen että näissä vastauksissa keskitytään ikään jolloin ensimmäinen varsinainen siemensyöksy tapahtui. Pikkupojat kuitenkin yleensä saavat orgasmeja tai ainakin kokevat siihen tähtäävää seksuaalista nautintoa jo paljon ennen kuin varsinainen siementuotanto lopulta alkaa.

    • Anonyymi

      Itse muistan kun olin 12v ja olin katsellut Anttilan kuvastoja joissa naisten alus-asuja esiteltiin niin alkoi kikkeli jöpöttämään.... Silloin tuntui hyvältä kun hieroi sitä kämmenten välissä...vaikka teki kipeää niin samalla tuntui sanomattoman hyvälle....niinpä tuli jatkettua hieromista kunnes alkoi tuntua tosi hyvälle ja tuli kouristus jonka jälkeen tuli jotain pippelistä jota luulin ensin pissaksi. Kuitenkin kun katsoin pippelinpäätä näin jotain vaaleaa limaa jolloin aloin tajuta saaneeni siemensyöksyn.... Muistan vieläkin elävästi miltä se tuntui....ei sen jälkeen enää koskaan tuntunut niin hyvältä,kuin se eka-kerta oli..... Ukm68

    • Anonyymi00017

      Ensimmäinen kokemus kumisaapasavusteisesta käteenvedosta oli öbaut 18 vee kun olin systerin luona lapsenvahtina. Muksu oli jo nukkumassa eikä oikein ollut mitään tekemistä, niinpä tarkastelin eteisen kumisaappaita. Kiihkon vallassa otin yhdet kumpparit ja hieroin jöpöttävää munaa housujen etumuksen päältä. Se oli kiihottavaa. Yhtäkkiä tuli aivan järisyttävä tunne ja tunsin miten mahlat purkautuivat alkkareihin. Ei muuta kuin pesulle. Siitä lähtien nokialaiset ovat olleet suurinpiirtein jokaviikkoisen hauskan pidon kohteena. Lukemattomat eri väriset kontiot ja muut nokialaiset ovat saaneet nauttia seurastani.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      82
      7671
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      129
      3059
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      156
      1923
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      74
      1731
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      131
      1579
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      173
      1511
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      132
      1212
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      80
      904
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      50
      834
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      784
    Aihe