Et pitää vältellä irl
Vastaukset 19
- Anonyymi
Ai, pitäälö siihen jotenkin havahtua?
- Anonyymi
Hän sai tajuamaan.
- Anonyymi
Mikä siihen auttoi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä siihen auttoi
Auttoi? Tämähän on kidutusta. 💔
- Anonyymi
En ole päättänyt vältellä. Jos olen paennut, se on ollut jännityksen aiheuttama pelkurimainen reaktio kun en oikein ymmärtänyt mitä tunsin. Ja miten vahvasti.
- Anonyymi
On vaikea olla ihmisen kanssa samassa paikassa, joka on satuttanut joko tahallaan tai tahattomasti. Uskon, että tarkoituksella, mutta toivon että tahattomasti.
- Anonyymi
Hyvin pohdittu.Jotkut vaan on sosiaalisesti rajoittuneita eikä osaa kommunikoida tilanteessa mikä on jännittävä.
- Anonyymi
Minä en ole kuullut sinusta mitään pahaa sanovat juoksujalkaa
- Anonyymi
Ei niin koska he ovat niitä jotka sanovat pahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei niin koska he ovat niitä jotka sanovat pahaa
Yritätkö psyykata? No hyvä, niin minäkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei niin koska he ovat niitä jotka sanovat pahaa
Varmasti osittain näinkin, mutta se kertoo myös siitä vaiheesta kun rapaa alkaa lentää tuulettimiin, niin kukaan ei halua muistaa niitä juttuja enää mitä antaumuksella jauhettu tai myöntää olleensa vain välikappale muiden pelilaudalla
- Anonyymi
Pidät mua varmaan lihavana.
- Anonyymi
Mitä siinä millään pitämisellä on osaa paksu mikä paksu
- Anonyymi
Silloin kun tiesin että hän on varattu.
- Anonyymi
Et ole yks ihminen koska se ei ole vältellyt hänen kaivattua.Hän päinvastoin opetteli elään kaivatun rytmien mukaan että pysty näkeen usein sitä.Ovatkin jo kumppaineita, kolmen kimppaa.
- Anonyymi
En välttele mitenkään.
- Anonyymi
Ei tarvetta vältellä. Molemmat tulee ja menee arkensa mukaan ja jossain ulko-oven molemmin puolin kohdataan jos kohdataan. Ehkä ensi viikolla, ehkä sitä seuraavalla, ehkä ehkä ehkä sitä sitä sitä sitten joskus, kait.
- Anonyymi
En välttele, enkä näe mitään syytä vältellä.
- Anonyymi
En välttele siellä. Ollaan vaan ihan rauhassa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48910Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15788Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl496766- 45682
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30576- 32553
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE171522Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520- 44470