nainen…tiedoksi. 😥❤️
-M-
Haluan huomiota sulta
49
3573
Vastaukset
- Anonyymi
millasta
- Anonyymi
Kaikenlaista. Ehkä eniten juttuseuraa ja hymyjä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaikenlaista. Ehkä eniten juttuseuraa ja hymyjä
aika pahan pistit
- Anonyymi
Kenelle naiselle 🥰
- Anonyymi
T naiselle
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
T naiselle
Tee selkeä aloite niin eiköhän tuota huomiota ala tippumaan 😉
- Anonyymi
Söpö ❤️
- Anonyymi
❤️olis kiva söpöstellä sinun kanssa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
❤️olis kiva söpöstellä sinun kanssa
Olis, mutta en ole T nainen.
- Anonyymi
Niin sä palstasetä haluat miehiltäkin.
- Anonyymi
Ei kiitos
- Anonyymi
Älä jaksa enää jauhaa samaa...nyt on kesä,mene rannalle ladyja katteleen.
- Anonyymi
Ohi. Olisin huomannut, jos hän ♥️haluaisi.
- Anonyymi
Missä voisit tätä huomiota häneltä saaha? Tapaatteko säännöllisesti?
- Anonyymi
En tiedä itsekään, somessa varmaan
- Anonyymi
Nojoo, välillä innostun. Otan taas kylmän suihkun ja hiukan rajotan näitä puheita, ettei mee ihan levottomaksi.
- Anonyymi
Tiedän yhden miehen, joka kaipaa huomiota ja olen yrittänyt sitä hänelle myös antaa ja niin aion tehdä jatkossakin.
- Anonyymi
Täällä ilmeisesti?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täällä ilmeisesti?
Ei vaan ihan livenä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täällä ilmeisesti?
Sitä naisena esiintyvä tarjoaa TÄÄLLÄ ihan noko, palstatodellisuuteen jumittunut
- Anonyymi
Kyllä sitä huomiota on tulossa, maltahan tok vielä huomiseen 👽
- Anonyymi
Yritän seuraavalla kerralla, mussukka 💚😍💕💌
- Anonyymi
Hän saa huomiota minulta heti, kun tavataan.
- Anonyymi
Nimimerkki ei juuri kerro aloittajan sukupuolesta, mutta tällain äitienpäivänä miesten on turha ruikuttaa huomiota naisilta.
- Anonyymi
Millaista huomiota haluat?
- Anonyymi
I will give to him so much love . Passion between us is very strong and I miss him like crazy. 💫🥲
- Anonyymi
Niin varmaan juu....
M kyllä varmaan ottaa yhteyttä jos haluaa yhtään mitään Teeltä.
Tuskinpa täällä enää on. - Anonyymi
Ok , 👌🫦...Lol..TV. T
- Anonyymi
LOL to you💜
- Anonyymi
No saitko?
- Anonyymi
Kyllä roiskasin. 😂
- Anonyymi
🐛🌷🌾🥀🌹🌻🍓🍒🥑🥦🫑🥒
- Anonyymi
Tiedoksi, Anna itse ensin!!
Loukkasit....... - Anonyymi
Tiedän jo katsomattakin miten olet. Riko kaavojasi niin huomioni on taattu.
- Anonyymi
En halua jatkaa narsistisen huomiontarpeesi ruokkkimista enää yhtään pidempään. Kaikki nuo pelisi vain jotta saisit ihailua osaksesi.
- Anonyymi
Olen aivan liian itsekeskeinen suodakseni jakamatonta huomiota. Jos haluat sitä olen kertakaikkiaan väärää tyyppiä. En huomaa hyljeksiväni koska en itsekään tarvitse kaikenkattavaa läsnäoloa. Se tekee oloni jopa hieman vaivautuneeksi.
- Anonyymi
Huomiota saat irl jos haluat.
Se on puolin ja toisin, tai sit ei mitenkään enää.
Valitse ite, hyvin pian. - Anonyymi
Mitä tarkoitat huomiolla, etkö tunne läheisyyttä välillämme.
- Anonyymi
Tunnet itsesi laiminlyödyksi. Haluat paistatella huomioni valossa jotta voisit sokaista minut loistollasi. En tiedä haluanko tuota.
- Anonyymi
Paljon on vaadittu ihoni alle menneeltä kun jokainen vihjekin hänestä jo koettelee. Ei minun tehtäväkseni voi sysätä etsiä siltaa viemään eteenpäin siitä missä kerran tapasimme olla ja missä olemme nyt. Ihailuniko olisi antamassa lupaa johonkin, ja viettely sitten palvelemassa suurempaa hyvää. Minulla on tehtäväni tässä maailmassa imeä itseeni kaikkea mutta myös paeta tuota samaa.
- Anonyymi
minä törmään aina tuohon juttuun, että kun tytöt eivät oikein itsekään tiedäm inkälainen olisi joku hauska juttu, pelinäkin, nooh
vien tuon idean kaupungin tytöille esittelyyn siism missä voisi yhdistellä kuva ja tunne-juttuja sellainen joku - Anonyymi
Haleja ja moi!
En tiiä mitä huomioo haluisit ja miks ees enää.
-t- - Anonyymi
olen DOOTTI, hengenvaarallinen idiootti... jooh jos luit mitä kiejoitin minkälainen peli-ideani, aiia yhdistellä EI emoji-juttuja tai niitäkin.
esim. pojillekin pitää yhdistää joku RPG johonkin Dukenukem kuvaan,ja sitten vaativampaa tyttöjen puoli mihin yhdistää tunteita kuviin... niin - Anonyymi
Nähtiinkö tänään?
- Anonyymi
Kiusaamisesta ja tönimisestä jutellaan liian vähän ja kiusatut ja tönityt tekee naisille mitä lystää ja lapsia tapetaan
No moi!
- Anonyymi
Täällä. Kerro että välität.
Mn- Anonyymi
Välitän kyllä.
Mm
- Anonyymi
Moick
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804466
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺844346Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433709Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163383Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402937En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142622Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102614IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm391923Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581698Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli921220