Ei itse Purra niin ajattele persupuolueesta rakentavasti! Vallan kiimainen himo on saanut otteen ja siinä varressa roikkuen se haluaa loputtomiin, jos persuja vain puolueena olisi vuoteen 2048!
Ei se itse Purra niin ajattele persupuolueesta rakentavasti!
Anonyymi-ap
5
121
Vastaukset
- Anonyymi
persut kuolee pois pois pois pois pois pois pois......
- Anonyymi
KUOLKOOT VAAN EI TUU IKÄVÄ SITÄ POHJASAKKAA.....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
KUOLKOOT VAAN EI TUU IKÄVÄ SITÄ POHJASAKKAA.....
Ehkä Mikkolan hulttio pojan tavoittaa Pietari. Mikkolasta syntyi vain sutta ja sekundaa..
- Anonyymi
Purran ympärillä pyöri sama hyrrä, julkisuuden pyörre, kuin Halosen ja myöhemmin Jäätteenmäen.
- Anonyymi
No mitä Halonen ja Jäätteenmäki ovat nyt?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083