Varsin outo sellaiseksi, mutta ei ole toistaiseksi selitystä.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/9c581f2e-9abf-4227-aa7d-33cc6d241ff7
Veikkaisin räjähtänyttä tutkimuspalloa ja sen riekaleita.
Sipoon ufoaalto
Anonyymi-ap
4
192
Vastaukset
- Anonyymi
Ainakin säähavaintopallo on melko pienikokoinen, eikä voi olla kyse siitä. Ehkä jotain muovipeitteitä tuuli nostanut taivaalle.
- Anonyymi
Siellä näkyy videon lopussa kun kaksi pallomaista objektia menee ilmassa peräkkäin. Ei tuo ehkä ihan selvä juttu olekaan.
- Anonyymi
Hallaharsoksi sanovat, mutta aika huono selitys sillä tottakai maassa on hallaharsoa siellä missä sitä tarvitaan, mutta miten se sinne taivaalle nousi?
- Anonyymi
No siinäpä vasta visainen pulma :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114669Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734415Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951789- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61129Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127- 611010
- 67989
- 92958