ostovinkkejä tarviava

Olen ostamassa kameraa haarukassa 300 - 600 €. Suosituksia kaipailisin. Miltäs Canon Powershot S2IS tuntuu. Vaihtoehtoja tolle.
2405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos todellakin haet hinta-laatusuhteen/ominaisuuksien kanssa hyvää kameraa niin tuo S2 IS on loistokampe siihen!

Itselläni on tällähetkellä S1, mutta tulossa S2 nen.. olen lukenut "kaikki" testit läpi ja testikuvia selaillu. että

..osta pois!

Äänestä
  • mulla ois myynissä Panasonic FZ20, huippu vehje...myynti ilmoituksen tarkemmat yksityiskohdat viestissä "Panasonic FZ20".
    Jos olet kiinostunut mailaa osoitteeseen [email protected] otsikolla "kamera"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelee kirjoitti:

Olen ostamassa kameraa haarukassa 300 - 600 €. Suosituksia kaipailisin. Miltäs Canon Powershot S2IS tuntuu. Vaihtoehtoja tolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu