Monet sanoneet että autokuski olisi ollut nuori nainen pitääköhän paikkojaan? Nimikin tiedossa
Mootoripyörä onnettomuus
Anonyymi-ap
8
443
Vastaukset
- Anonyymi
Kiva kirjotus virhekkin tuli😂😂 siis moottoripyörä onnettomuus
- Anonyymi
Vammane
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vammane
Toinenkin, joka ei osaa kirjoittaa (vammane)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toinenkin, joka ei osaa kirjoittaa (vammane)
Yhdys sanat on vaikeita.
- Anonyymi
Hyvä
- Anonyymi
Paha saa palkkansa.
- Anonyymi
Tärkeintä, että nimi on tiedossa!!! ???
- Anonyymi
18v tyttö kuskina ja selaillut kännykkää ajaessa. Näin sanonut poliiseille tutkinnassa...Että Sillee ,Hyvää kesää vaan ja Onnea elämälle.Isi varmaan ostaa uuden kännykän kun entinen meni kolarin aiheuttaessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2453333Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3622975Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,181992Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.811854Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e651778Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591652MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131553- 1251502
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11414Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4841413