soittamalla 042333......... sai vastaajan tilapäisesti pois, ei kokonaan prkle.
Telia prepaid vastaaja
3
176
Vastaukset
- Anonyymi
Kirjaudu Teliaan pöytäkoneellasi ja sieltä voit itse kytkeä vastaajan pois. Voi siellä tietysti tehdä muutakin, esim. lopettaa liittymä.
- Anonyymi
Hupsista, aloittajalla onkin Prepaid eli unohda mitä kirjoitin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hupsista, aloittajalla onkin Prepaid eli unohda mitä kirjoitin.
Siirry Minun Prepaidiin
Minun Prepaidissa voit:
Liittää prepaid-liittymäsi Minun Prepaid -käyttäjätiliisi.
Ladata saldoa ja paketteja prepaid-liittymiisi.
Tarkastella prepaid-liittymiesi tietoja.
Liittymien lataus latauskanavassa on mahdollista myös kirjautumatta, mutta suosittelemme tekemään lataukset Minun Prepaidiin kirjautuneena, jotta saat parhaan asiointikokemuksen. Minun Prepaidin käyttö kannattaa myös siksi, että käyttäjätiliisi liitettyjä liittymiä ladatessa ei ole riskiä, että näppäilisit liittymän numeron väärin, jolloin lataus menisi väärään liittymään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1312668Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2542232Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?61352- 1151022
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar204983- 89952
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13872Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La51766Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.273704Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50701