ei toisten asioihin kukaan mitään voi.
Ei kiinnosta toisten mielipiteet
Anonyymi-ap
9
131
Vastaukset
- Anonyymi
Tottakai sinua kiinnostaa ethän muuten täällä huomiota itkisi
- Anonyymi
Samako täällä on äänessä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samako täällä on äänessä?
Missä täällä? Savo-karjalassako?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samako täällä on äänessä?
Ehkä sama ehkä ei.
- Anonyymi
ei voi ei
- Anonyymi
Muutin uuteen kaupunkiin, huomaan että aika moni ämmä on utelias, eikä kysymys ole kuin kuka olet ja mistä, helvetin sairasta.
- Anonyymi
Olet kääntynyt oikeaan suuntaan. Jatka siitä eteenpäin. Siellä on oma elämä. Tämä täällä on sairas maailma.
- Anonyymi
Apina
- Anonyymi
Gorilla
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2063858Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii622446Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3912306- 472223
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561247
- 711175
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251136