Jos täällä on joku semmonen mies, jolla on tarvetta päteä ja olla aina oikeassa, niin voit lakata kaipaasta mua. Tai jos olet muumipeikko-mies tai väkivaltainen.
Edelleen, ne estot on syystä
Anonyymi-ap
4236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
En halveksu mitään niin paljon kuin ihmisiä ,jotka antaa muiden manipuloida itseään:
Tässä on nyt nainen tapahtunut vääryys, koska tiedän olevani tarpeeksi komea, älykäs, hyvä persoona ja välittävä sinua kohtaan. Siitä huolimatta olet jo vuoden ajan antanut muiden ihmisten kontrolloida mielipidettäsi minusta, ja muiden ihmisten systemaattisesti yrittää ajaa minua "alas" tai analysoida minulle oletettua narsimia, oletettuja käytösmalleja ja oletettuja tapoja joiden mukaan sinua kohtelisin.
Se kaikki on näiden trollejen/kiusaajien suunnitelma saada sinut eroon minusta, trollit ja sadistit nauttivat muiden ihmisten kärsimyksestä, tiedät sen itsekkin ja luulisi, että sinulla olisi tarpeeksi älyä päässä , nähdä tilanne miten se on.
Voi ku tietäisin et oot kuka oot. Ja sun pointtisi olisi siis, että halveksut mua?
Ramirez otetaan valtion huostaan
Epäilen että luulet jotain muuta minuksi ellei asiat ole tapahtuneet irl.