Välillä se helpottaa ja sitten se taas palaa. Miten pitkään tämä jatkuu?
Usein on ikävä
13
317
Vastaukset
- Anonyymi
Niin kauan kun tuut sieltä pesästäsi mun eteen.
- Anonyymi
Niin kauan, että päästään kokeilemaan olisiko meistä elämään yhdessä.
- Anonyymi
Tämä selvä❤️😍🤗eiku odotetaan vielä sitten
- Anonyymi
No tehän vaan kyttäätte työtäni ja tarkkailette. Mihinkään muuhun ette mitä ilmeisimmin edes halua pystyä. Minä haluan miehen elämääni puolisokseni ja rakastaa häntä enkä mitään muuta sekoilua viime vuosissa on jo aivan tarpeeksi ajateltavaa! Hän mies joka asuu pidemmällä olisi minulle paras mahdollinen koska täällä en tule olemaan enää pitkään! Niinkun varmaan ymmärrättekin!
- Anonyymi
Höpö höpö,,,,,,
- Anonyymi
Voi kestää vuosikausia! Varaudu kärsimään.
- Anonyymi
Sitähän tässä on ollut koko ajan. Ajattelitko vielä uhkailla ?
- Anonyymi
En tiedä kuinka kauan jatkuu. Tykkään siitä nuoremmasta naisesta mutta en enää uskalla sitä kertoa hänelle.
- Anonyymi
Miksi et uskalla
- Anonyymi
Luuletko, että se puree?
- Anonyymi
Ikävä lähtee sillä millä se on tullutkin. Tapaamisella, kävi miten kävi.
- Anonyymi
Vihdoin hyvä neuvo!
- Anonyymi
Jatkuva ikävä. Heräsin kaipaamaan. Itkettää vaan koko ajan. Ei aika paranna, sydämen suruun ja kipuun vaan tottuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723053
- 552715
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322325- 792178
- 951996
- 541896
- 121576
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171537Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301370Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291339