Hyvää kesää sulle mies

8251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hyvää matkaa tuonpuoleiseen.

Äänestä

Hylkäämisen ja hyväksikäytön sinä osaat!

Äänestä

Kauhea mutta hieno joo ääni

Äänestä

Hyvää joulua paksukainen

Äänestä

Poistun kohta ikuisuuteen 31p.

Äänestä
  • Taas olit vienyt vasta ostetutn agualan perusvoiteen ja sellaisen sileän luonnon muotoileman vihreän pienehkön koristekiven ja luoja tietää mitä muuta!

    Äänestä

  • Toivottavasti poistut!

    Äänestä

Hyvää kesää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Poistun täältä nyt lopullisesti.
https://m.youtube.com/watch?v=uz6sARD5XCU&pp=ygULYmxldSBzb2xlaWw%3D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu