Oliko tänään näpistyksien aalto kaupassa. Kun poliiseja useammalla kulkuneuvolla marketilla päivällä ? Mersu näkyi olevan pihassa jota tutkivat.
Kylän meininkiä
9
987
Vastaukset
- Anonyymi
Vau Uuraisilla tapahtuu
- Anonyymi
Vai näpistyksiä; Uuraisilta tullaan varastamaan Äänekosklle vanhuksilta rahaa ja muuta arvokasta tavaraa ja vaatetta.
- Anonyymi
Upea kirjoitus. Hyvä hyvä.
- Anonyymi
Ompa hyvä tietää jos joku Uuraisilta Äänekoskelle pyrkii niin heti kiinni. Varastelut SEIS.
- Anonyymi
Hai
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hai
Jessus sentään mikä meno 🤣😅
- Anonyymi
Vanhemman miehen juttusilla olivat joka ajaa Mersedeksellä ja saa nyt nauttia vänkärin paikalta rouvansa kyydeistä. Autoilu nyt ajettu hänellä! Josko se oman rouvan naama nyt tulisi tutuksi kun ei muuta voi!
- Anonyymi
Kyllä kylä kyyläri tietää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä kylä kyyläri tietää
Eiköhän ihmiset yleensä silmätmaukinole kun liikkuvat ei tarvi olla mikään kylä kyyläri. Tais osua arkaan paikkaan? Ettet olisi itse samaa sakkia!! Pus kii vaan Merssin kahvoista ja menoksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 724118
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans573803Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa522344Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?442151Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik361925- 491829
- 991616
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?551593- 481582
- 571453