Se että tiedän mitä

Sä musta ajattelet niin sattuu hyvin paljon. Että rakastat enemmän kuin ketään. Se tieto vaan sattuu aina.
19378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Rakastin ennen eniten maailmassa.
Monta vuotta.... Se särkee sydämen kyllä
Sitten ilmeni et mies valehtelet koko ajan.
Nyt tahon vain unohtaa ja kulkea kauas sinusta mies...
Et tunteet katoaa ja saan rauhan taas.
Vaikka se niin surulista onkin.
Ja odotin turhaan niin pitkään
Jotakin mitä ei ollutkaan...
Naiselta Miehelle.

Äänestä

Kenelle tämä menee?

Äänestä
  • Palstasedältä palstasedälle, tunnetta on nääs

    Äänestä

Anteeksi siitä. Toivottavasti "oma hän" ei sitä tiedä ja siksi tänne kirjoitankin anonyyminä.

Äänestä

Loputon meri aaltoineen. Siihen hukkuu. Paluuta ei ole.

Äänestä

Mites sun tunteet?

Äänestä
  • Onko joku aperitiivi?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Onko joku aperitiivi?

    Ei!

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Ei!

    Muonaa tapasta?

    Äänestä

Mikä siinä satuttaa? Hän tuntee samoin.

Äänestä
  • No mutta kun tämä draama kuuluu kiinteäksi osaksi palstaäijän draamaa, missä ei ole sisällöllisesti mitään järkeä

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    No mutta kun tämä draama kuuluu kiinteäksi osaksi palstaäijän draamaa, missä ei ole sisällöllisesti mitään järkeä

    Mene vaikka roskikseen, prööt prööt.

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Mene vaikka roskikseen, prööt prööt.

    No tämäpä eskaloitui. Hymähdys

    Äänestä

Empä usko että tiedät mu onnea luuloihisi/olettamuksiisi

Äänestä

Mua sattuu myös, että rakastan. En jaksa nostaa enää itseäni tästä. Voin erittäin huonosti, saako näin edes sanoa? En tahdo ruikuttaa, mutta en ole kunnossa.

Äänestä

Se että olet ääliö ja itsekäs ihminen olet vain minä minä minä ja jossain vaiheessa mene spykoosiinkin

Äänestä
  • Miten se palstasetä sillä lailla? Pitkä bluntti synteettistä? Ihan ei toiminu näyttävä esiinpano, että joo sulla on siinä puhelimen päällä sellainen minkä vastaantullut toi kellariin

    Äänestä

Anteeksi

Ei olisi pitänyt sitä asiaa sanoa ollenkaan

Olisi pitänyt antaa vaan olla

Äänestä
  • Ei se minullekaan tee yhtään hyvää miettiä näitä asioita

    Se yhä sattuu vaikka siitä on ikuisuus aikaa



    m

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sä musta ajattelet niin sattuu hyvin paljon. Että rakastat enemmän kuin ketään. Se tieto vaan sattuu aina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu