Ei ole mitään vaihtoehtoa. Sinä tiedät että minä pidän sinusta. Kaikesta siitä millainen olet. Ei se ole tuijottamalla muuttunut. Olet juuri se mitä haluan, että kaipaa titteleitä tai muita kuten en minäkään. Kaipaan sinua ja seuraasi. Kaikki on niin keskinkertaista ilman sinua.
Sun on pakko tulla mua vastaan
Anonyymi-ap
20540
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Hieno viesti.
Mihin me tullaan sua vastaan?
En montaa tarvi, yhen vain.
Sä et oikeasti ole räksyttävä turre yhtään haufka kun täällä puhut jonkun porukan nimissä tämän palstaäijän aloituksiin. Hävettäisköhän niitä muita jo?
Totta on, et toisen herkkyyskin voi olla pelottavaa toisille (vastaan tulo), koska silloin on suurempi riski tulla myös väärin ymmärretyksi (kärjistymisen riski, jos toisella on huonoja kokemuksia menneisyydessä, silloin pelkoa on enemmän vaarattomissakin tilanteissa). Monta estettä on matkalla, ennen kuin luottamusta voi toiselta odottaa, siksi aika yleensä auttaa ymmärtämään toisia paremmin. Sivusta totean.
Syytä alkais kyllä jo olemaan, mutta uffafaa ja let’s kou
Voi voi mua ei ainakaan pääse tuosta syyttään ettenkö olis antanu tilaisuutta tai mahdollisuutta ehkä ois syytä kahtoa millasia ihmisiä olet lähipiiriisi keränny mu onnea sulle heidän kanssaan aina kannattaa pyytää väitetylle todisteet jos pitää paikkansa ei pitäs olla edes mahdotonta
Kyllä minä yritän tulla, vaikka pelottaa reaktio kaiken jälkeen. Älä murehdi. Naiselle sydämessäni..
🫠❤️❤️🔥sulan tähän pisteeseen
Aloittaja ei sula ollenkaan, joku vaha-akka kommentoi sivusta.
Mutta joo olisihan tämmöinen vastaus kutkuttelevan toivottavaa.
Rakastan sua. Ei se häviä mihinkään vaikka olet alkanut välttelemään. Varaan itseäni sinulle, jos joskus haluat minusta miehen itsellesi. (Minäkään en ole mikään sateentekijä, joten maltillisilla odotuksilla yhteinen elämämme jatkuisi keskinkertaisena).
Kaikki aika hänen kanssaan olisi kuin juhlaa 😉
Sun turpaan veto on juhlaa meille😉
Oletko mies, joka haaveilee väkivallasta naista kohtaan ja tarvii siihenkin vipuapua? Kuha kyselen.
Oletko jo kerännyt porukkaa ja tuleeko oikein kahdelta paikkakunnalta, sinun ja sen tapahtumapaikan? Sinun tarttee hakea ne metadonit puhut ihan höpöjä
Mene vetelemään vaikka sitä aikaa kuusta.
Tule sinä minua vastaan, tule käymään luonani niin huomaat miten paljon sinusta pidän
En tuu..... tuun. Vaan sulla on siellä kohta valmista, ekä edes kehtaa.
Mitäs läksit?! Oma valintasi. Takasin en ota!