Käväisimpäs tuossa suihkussa ja suihkukahvaa kädessä pidellen aloin miettimään kuinka se sopisi perceeceeni
Kävin suihkussa
Anonyymi-ap
3
206
Vastaukset
- Anonyymi
Sinuna lähtisin liikkeelle mielummin pìllupuhelimen tarjoamien mahdollisuuksien saattelemana.
t. Joe Biden - Anonyymi
Sikku kuolen tähän syöpää tuuks kaivaa mun haudan vai siis mitä
- Anonyymi
Mäkin olen usein sovitellut suihkukahvaa perheeseen. Kun hana on auki, siitä suihkuaa peräsuoleen vettä ja sitten töräytän ripuli-vesiseoksen seinille.
Kelan maksama naissiivooja tietysti siivoaa kaiken samaan aikaan kun jalkana hanskaan tietokeen ääressä sontapornoa katsellen.
Asd
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200