Mertaranta selostaa yhteiskunnan

Ja nyt on kova kiire ja jälleen on sireenien äänet aivan liian myöhässä, ja sinne ne menee, kyllä näistä maksetaan aivan hirvittävää hintaa kerta toisensa jälkeen
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vittupoliisit on pelastanu monta henkee aikojen saatos

Äänestä

Nyt on sekavaa. "Ei Meertaraa-aantaa-aa rakkaampaa!" Kaskilahti keksi 🤭. Ois ne voinut vetää enemmän. Syöttelivät. - sivusta.

Äänestä
  • Sä olet sekaisin

    ^puukotus

    Oho et ollutkaan

    Nojoo

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Sä olet sekaisin

    ^puukotus

    Oho et ollutkaan

    Nojoo

    Broadcastify / NYPD Pcts https://youtu.be/RVRtiD1MUFQ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja nyt on kova kiire ja jälleen on sireenien äänet aivan liian myöhässä, ja sinne ne menee, kyllä näistä maksetaan aivan hirvittävää hintaa kerta toisensa jälkeen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu