Tissiposket martikkalantiellä

Kylläpä nyt tissiposkien kelpaa rällätä rahoitusyhtiöiden omistamilla harrikoilla martikkalantiellä kun vuosi sitten vedettiin tielle uusi asfaltti,vaan eipä sitä ennen pystynyt ajamaan kun tiessä oli pari pikku reikää.
9438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Köyhät kateellisia!! Eikun hanaa ku näkee köyhän!!!

Äänestä
  • Mitä kadehtimista on rahoitusyhtiön omistamista vehkeistä.

    Äänestä

Rahaa on. Käteisellä ostettu!! Harmittaako? Tiedätkö mitä on paljo raha tai raha yleensä? Et kun luulet että työkkäri viljelee sitä!!!

Äänestä
  • Vai et sulla on kelan maksama harrikka.

    Äänestä

Mene töihin ja osta edes uusi polkupyörä!!

Äänestä

Antaa nuihin räällätä ku näkkyy nii kivvoo olevan. Hupi ajelu tuottaa hyvät vero eurot valtion kassaan.

Äänestä
  • Ei noi tietäny ees mikä ajo se oli. Oudosti kommenttii kuiteski riitänyt.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Ei noi tietäny ees mikä ajo se oli. Oudosti kommenttii kuiteski riitänyt.

    Oesko ollu joku kännikalojen hupirällyy

    Äänestä

Eiköön lie moni muukin vehe rahoitusyhtiön mikä tuolla ajelee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kylläpä nyt tissiposkien kelpaa rällätä rahoitusyhtiöiden omistamilla harrikoilla martikkalantiellä kun vuosi sitten vedettiin tielle uusi asfaltti,vaan eipä sitä ennen pystynyt ajamaan kun tiessä oli pari pikku reikää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu