Hävettää sinun toiminta, olet häpeä judolle, missä nöyryys .
Voi sinua judon PJ julkisuutta saatava vaikka väkisin
9
280
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä sä jaksat. Pitäiskö käydä lääkärissä?
- Anonyymi
Menossa gynelle
- Anonyymi
Toisen hädällä lisää julkisuutta ja fyffee.
- Anonyymi
Aloittaja ei ole vielä koskaan sanonut mitään positiivista tai edes neutraalia mistään tai kenestäkään lajin parissa. Salaliitot, sisäpiirit, suosikit, kotiinpäin vetämiset on aina aiheena. Ja milloinkaan, yhtäkään kertaa hän ei ole esittänyt perusteluja tai faktoja väitteilleen. Sairas, katkera, surullinen hahmo.
- Anonyymi
Miten PJ kehtaa, on omahyväistä toimintaa
- Anonyymi
Siis mikä?
- Anonyymi
Aloittaja itse tässä kommentoi kun kukaan ei lähde mukaan. Mee lääkäriin.
- Anonyymi
Nyt on omituinen aloitus, josta ei ymmärrä yhtään mitään. Viestitteleekö siellä joku avohoitopotilas itselleen avaten viestiketjuja suolikaksneljään?
- AnonyymiUUSI
Oikeassa olet. Tämä sankari on avannut tusinoittain näitä ketjuja ja itse niitä kommentoi. Huoli-ilmoitus varmaan pitäisi tehdä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke542771- 1252050
- 921758
- 1621339
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731321- 611235
- 691112
- 631080
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731049Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t33997