TOSI EN VÄHÄÄN AIKAAN KERRO MITÄÄN VAIKKA JOKU SAATTAISI MAHDOLLISESTI AJATTELEMAAN OLEN OIKEASSA JA OIKEASTA SYYSTÄ. JOO KAIKILLE JOTKA JOTAIN KOMMENTOINEET SUURIN OSA PUHUU PASKAA TAI ON LÄHINNÄ LUULTAVASTI JOTAIN PERKELEEN MARIONETTEJA. OTAN ASIAN . NIIN OLISI KERRANKIN MUKAVA JOS JOKU KERTOISI JOKU VAKAVASTI OTETTAVA IHMINEN VAIKKA IHAN OLISI OLLUT MUKANA JOTAIN TOTTA VAIKKA JOS EI MUUTEN USKALLA, VAIKKA ANONYYMINA. KUN TÄÄLLÄ PÄÄSEE KERTOMAAN MUUTKIN AINAKIN SEN, ETTÄ OLEN MIELEN VIKAINEN. NO OLENKO OIKEIN AINAKIN MUUTAMISTA KOMMENTOIJISTA VOISI SANOA SAMAA JOS TUTKITTAISIIN KANSAN OMAISESTI PALJON HULLUMPIA KUIN MINÄ. JOS LOUKKASIN JOTAIN SAATE LOUKKANTUA MUTTA KÄYKÄÄ JONKUN PSYKOPELLEN JUTTUSILLA VARMUUDEKSI TUTKITUTTAMASSA OMA PÄÄNNE. JOS JOTAIN LÖYTYY,.. IHAN NEUVOKSI PITÄKÄÄ TURPANNE KIINI VARMUUDEN VUOKSI, ETTÄ TIEDÄTTE ASIAN JA PSYKOPELLEN LISÄKSI.
TODELLINEN LOPETUS LUURI KORVAAN 45.SEKUNTTEJA
Anonyymi-ap
3
374
Vastaukset
- Anonyymi
Olemme siis vierailleet saman "pellen " juttusilla .
- Anonyymi
No muuta pois jos niin vaikeata apua saada
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843382
- 771337
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821329Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103981Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43859
- 95857
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78845Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835