se yhä jatkaa häiriköimistä ja yrittää sillä saada huomiota! Pitäisikö soittaa piipaa-auto hakemaan hänet viemään hoitoon! Yksikään normaali ihminen ei tee koskaan noin, niin kuin hän tekee. Sekin kertoo paljon kun hän kävelee tömistellen. Mikä on yhtä kuin, "sinun täytyy suostua siihen mitä minä sinulta haluan"!
Yläkerran asukas
Anonyymi-ap
6218
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tömistelen ja metelöin tahallani ja niin kauan, että muutat pois!
Yt yläkerran asukas
Eiköhän se kannata ennemminkin soittaa sulle, sen perusteella mitä täällä aina kirjoittelet... Melko levotonta settiä.
Eiköhän se mene myös niin, että kun rutiset tälle palstasedälle maalituksesi kohteen asumismuodon tietäen osoitat olevasi niin katkera ja harhainen, että suollat mitä tahansa toinen toisensa kumoavaa ristiriitaista juttua
Valita isännöitsijälle ! Mitä sä täällä vingut ! Oikeus tulee oikeata tietä. Ei kuulu ikävä palstalle. Pööpö tästälähin en lue en kommentoi sun alotuksia.
Nyt kuulostit jo itse aloittajasööriltä. Ei sun äijä kyllä kannatakaan lukea omia juttujasi
mul on kanta askel ja stereot. että että haista sinä v ittu.