Teija rakas ois ihana

Nähdä sua ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
8300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No niin ois Leevi rakas❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Äänestä
  • Ei mikään Leevi.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei mikään Leevi.

    No kukas sitten?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    No kukas sitten?

    no varmaan se m mies sitten.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    No kukas sitten?

    Oisko joku J...?

    Äänestä

Teijaa ikävä

Äänestä

No sillähä on sen m kanssa fwb juttu, joten unohda vaan.

Äänestä

Teija voisitko ottaa minuun yhteyden?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nähdä sua ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu