Nyrkkeilyliiton vaalit lähestyvät! Haussa uusi apulaissihteeri!

Anonyymi-ap

Nyrkkeilyliitto hakee Arvo Kivelän pariksi toista apulaissihteeriä ensi sunnuntain vaaleissaan. Äänioikeus on jokaisella valkoihoisella yli 60 kiloa painavalla suomen kansalaisella, joka syö vaalipäivänä makkaraa ja juo olutta.

Ehdolla ovat:

Mika Toppari
John McCook
Ronn Moss
Rene Järvinen
Karl Helenius
Stina Helenius
Petter Antman
Tim-Robin Lihaug
Mika Ilmen
Patrick Story
Pasi Hyvämäki
Leo "Leifhackman" Kolari
Kalle Sauerland
Jethro Rostedt
Kai Merilä
Väinö Kuisma
Hannu Haapasalmi
Petro Koskimies
Arschloch Arsenbayev
Niko Jokinen
Anssi Viskari
Vladimir Jursinov
Hannu Jortikka
Petri Paimander
Bo Boström
Onni Ajomaa
Otakar Janecky
Markku Pirinen
Nikita Kodin
Dmitri Faltin
Anton Embulaev
Ivan Perälä
Sergei Salojärvi
Maxim Mustonen
Igor Ylöjärvi

11

275

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Arscloh kuulostaa herkullisimmalle

    • Anonyymi

      Täysin typerää ja tarpeetonta. Mielestäni vähintään puolelle näistä ehdokkaista pitäisi tehdä Heleniukset eli vetää baarijakkaralla munille.

      • Anonyymi

        Pitää muuten paikkansa! Tulinkin laittaneeksi vahingossa Professori Augustinin perikunnan laatiman tappolistan tänne. Oikea lista kandidaateista on tässä:

        Lisensiaatti T.F Selesmaa
        Arkkiatri Timo T.A Meronen
        Baltic Boxing Uncle Augustin
        Tohtori Esa Laiho


    • Anonyymi

      Algerialainen naisoletettu Inane Khelif suunnittelee kosivansa JD Kanteen. Vaikka väkisin. Morsiusneidoksi on lupautunut Mosku, umpihumalassa, ja Rocky Balboa, yksinkertaisuutta.
      Karl Svedu H. aikoo estää tapahtuman, ellei sponsorit maksa häntä hiljaiseksi ja koiralle ilmaista ruokaa vuodeksi.
      Peksi haluaa myös siivuille ja kyydin pois Savonlinnasta.
      Markus Spämmi från Wasa tekee myös tästä valituksen liittoon ja lihoo lisää

    • Anonyymi

      Helenius, Carl Franco

    • Anonyymi

      Ehdolla ovat myös Nikolai Kodin ja Marko Valtanen, en ole vielä päättänyt kumpaa äänestän.

    • Anonyymi

      Äänestän Nikolai Kenraali Waltasta. Hän iskee kuin blitzkrieg pop ja haisee laventelille ja paskalle

    • Anonyymi

      Äänestän Jari Vannetta au pairiksi Ukrainaan

    • Anonyymi

      Vasemmistoliitto vastustaa tätä. Kaikkien pitäisi antaa rahaa Arhinmäelle ja rahoittaa sen loppuelämän kuten on tapahtunut aina. Se pelle ei ole ikinä tehnyt töitä tai maksanut veroja

    • Anonyymi

      Vasemmistoliitto kannattaa sitä, että Putinille avataan itäraja ja kaikki kritiikot heitetään ikkunasta alas

    • Anonyymi

      Tuleeko ehdokkaan olla valkoihoinen? Jos täytyy, niin Mika Toppari ei täytä vaatimusta valkoisesta ihosta, Toppari painaa yli 60 kg ja on tiettävästi Suomen kansalainen. Topparilla tulee olla myös varahenkilö ehdokkaana vaaleissa, Toppari on estynyt hoitamasta apulaissihteerin tehtävää vankeustuomion vuoksi. Toki voidaan kysyä valtionjohdolta, voisiko Toppari hoitaa tehtävää vankilasta käsin etäyhteydellä. Etätyö on nykyaikaa, joten se tulisi ottaa käyttöön myös nyrkkeilyliitossa. Löytäisikö TVS Topparille varahenkilön joka ei istu vankilassa? Itse Tamperelaisena olen nähnyt Mansessa kaupungilla vapaana kulkevia TVS:a.

      Äänioikeus on jokaisella valkoihoisella yli 60 kiloa painavalla suomen kansalaisella, joka syö vaalipäivänä makkaraa ja juo olutta.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      115
      1780
    2. Kerran oltiin mekin kahdestaan

      Saanko sanoa, että minua kyllä vähän huvitti jälkeenpäin? Olit kuin vapiseva jänis ketun vieressä valmis loikkimaan paik
      Ikävä
      24
      1513
    3. Ozzy Osbourne on kuollut

      Kevyet mullat ja R.I.P. Ei soi enää Paranoid.
      Maailman menoa
      215
      1445
    4. Jos nainen harrastaa seksiä

      Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi
      Ikävä
      224
      1431
    5. Naiset, naiset

      Älkää antako painonne nousta. Naisella ylipaino ei ole hyvä.💝
      Ikävä
      180
      1227
    6. Oikeasti, voitais mennä kahville

      ja jutella niin kuin normi-ihmiset. Kyllä toivon sitä. En pelkää kohdata enkä istua sun kanssa samassa pöydässä. Miten o
      Ikävä
      84
      1128
    7. Pihlaja-puulle

      Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos
      Ikävä
      15
      1089
    8. Yritin keväällä unohtaa sinut nainen

      mutta siinä kävi niin, että ikävä tuli korkoineen takaisin. Niin että mikä taikavoima sinulla on minuun, sitä joutuu mie
      Ikävä
      34
      946
    9. No mitä nyt

      Ollaanko vaiko eikö olla? Miehelle.
      Ikävä
      74
      899
    10. Leton rannan kakat - hys hys hiljaa!

      Hienolle rannalle on jostain ilmeisen selvästi tullut ulostusjätteitä. Mistään tutkimuksista ei ole vielä tietoa ja kuka
      Kalajoki
      68
      859
    Aihe